Budget’tan Hesaplı Araç Kiralamak İçin 3 Kampanya

Araç kiralama sektörünün yenilikçi firmalarından Budget, kullanıcılarının hayatı kolaylaştıran hizmetler ve cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Gün geçtikçe kendini geliştirip büyüyen rent a car şirketi Budget,  çeşitli markalarla düzenlediği kampanyalarla araç kiralamayı daha hesaplı ve kolay hale getiriyor.

Budget’in çeşitli markalarla yürüttüğü avantajlı araç kiralama kampanyaları bulunuyor. Sizler için bunlardan birkaçını bir araya getirdik.

Budget’tan 3 kez araç kiralayana 1 adet Pegasus uçak bileti

Seyahat etmeyi sevenler artık Budget’ta buluşuyor. Neden mi? Çünkü Budget’tan araç kiralayanlara Pegasus’tan bir uçak bileti hediye.  Budget’ın Pegasus ile yürüttüğü kampanya kapsamında Budget’tan 3 sefer araç kiralayanlar 1 adet uçak biletine sahip olma avantajı yakalıyor. Ayrıca Pegasus yolcuları Budget’tan %30 indirimli araç kiralayabiliyor.

Budget’ın Pegasus yolcularına özel fırsatları bununla sınırlı değil. Budget’ın Pegasus Plus kampanyası dâhilinde uçuş puanlarında da artış var. Buna göre Pegasus Plus üyeleri Budget’tan yapacakları kiralamalarda kiralama başına uçuş puanı elde ediyor.

Pegasus Plus üyeleri; ekonomik ve orta segment araç kiralamalarında 20 uçuş puan kazanırken, üst segment araçlarda 25 uçuş puana sahip oluyor.

Bu kampanyanın 15 Kasım -15 Ocak arasında yapılacak kiralamalarda geçerli olduğunu belirtelim. Bu tarihler arasında kullanabileceğiniz indirim kodları, 10 Kasım 2015 – 26 Mart 2016 arasındaki uçuşlarda geçerli olabilecek.  Yalnız 18 Aralık 2015 – 13 Ocak 2016, 22 Ocak 2016 – 8 Şubat 2016, 24-25 Mart 2016 tarihleri kampanya kapsamı dışında kalıyor. Budget yetkilisinden alacağınız şifreleri tek yön ve yurt içi uçuşlarda kullanabileceksiniz.

Vodafone Red’li olanlar Budget’tan %50 indirim kazanıyor

Vodafone Red üyesiyseniz ve şu sıralar araç kiralamaya ihtiyacınız varsa, doğru Budget’a. Araç kiralama sektörünün öncü markalarından Budget, Vodafone Red abonelerine oldukça cazip bir fırsat sunuyor. Budget’ın cazip kampanyası sayesinde, markanın bünyesindeki tüm araç gruplarında %50 indirim avantajı elde ediyorsunuz. Bu avantajlı fırsattan yararlanmak için cep telefonunuzdan ARAC yazıp 6666’ya SMS göndermeniz yeterli.

Sonrasında SMS ile gelen şifreyi ve cep telefonu numaranızı, Budget ofisi yetkilisine söyleyerek kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kampanyaya katılımın sınırlı olmadığını da belirtelim.

31.12.2015 tarihine kadar yurt içi kiralamalarda geçerli olan kampanyadan tüm aktif Red aboneleri faydalanabiliyor. Kampanya dahilinde Budget’ın belirlemiş olduğu güncel liste fiyatının yarı fiyatına araç kiralama imkanına sahip olacaksınız.

Araç kiralama kampanyası tek seferde 3 günden az olan kiralamalarda geçerli olmakla birlikte, 3. günün üzerindeki kiralamalarda standart Kırmızı Avantaj kampanya koşulları devreye girmektedir. Vodafone Red aboneleri 3 günün üzerindeki kiralamalarda Kırmızı Avantaj dahilinde %30 indirim fırsatından faydalanabilir.

Budget’ın avantajlı kampanyası sayesinde Vodafone Red’li olmanın ayrıcalığını bir kez daha hissederken, Budget’tan indirimli araç kiralamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Maximum kart sahiplerine özel %20 indirim

Budget ayrıcalığını yaşanlar arasına Maximum Kart sahipleri de katıldı. Budget’ın özel kampanyasıyla Maximum Kart sahipleri, tüm araç gruplarında geçerli %20 indirim avantajı elde ediyor. Bunun için kiralama işleminin Maximum Kredi Kartı ile yapılması yeterli.

Budget’ın bunlar gibi daha birçok avantajlı kampanyası bulunuyor. Budget’ın diğer kampanyaları ve araç kiralama koşulları hakkında detaylı bilgi almak için www.budget.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

OtoGüncel

OtoGüncel Haber Editörü

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. yuce dedi ki:

    budget antalya çok başarılı müdürü ilgili alakalı teşekkürler

  2. aracla dedi ki:

    Güzel bilgi paylaşımı için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir