Anadolu Isuzu “N Serisi” Filoların Gücüne Güç Katmaya Devam Ediyor

GÜLPAŞ GIDA’YA 12 ADET NPR8 ve 8 ADET NPR10

Güçlü teknik özellikleriyle sektörün vazgeçilmezi Anadolu Isuzu N serisi kamyonlar, filoların gücüne güç katmaya devam ediyor. Isuzu Gaziantep Bayisi Özdicle Otomotiv tarafından, Algida ve Eti firmalarının Türkiye’deki önde gelen bayilerinden Gülpaş Gıda’ya 12 adet NPR8 ve 8 adet NPR10 kamyon düzenlenen törenle teslim edildi.

Gaziantep’te gerçekleştirilen teslimat törenine, Anadolu Isuzu Kamyon Satış Şefi Atakan Gürler, Anadolu Isuzu Bölge Satış Sorumlusu Kubilay Özcan, Özdicle Otomotiv Firma Sahibi İbrahim Dicle, Özdicle Otomotiv Satış Müdürü Aykut Baş ve Gülpaş Gıda Firma Sahibi Nurettin Gül katıldı.

“AMAÇ; MÜŞTERİNİN İHTİYAÇLARINI YERİNDE BELİRLEMEK”

Düzenlenen teslimat töreninde konuşan Anadolu Isuzu Kamyon Satış Şefi Atakan Gürler, “Anadolu Isuzu olarak müşterilerimizin araç alım talepleri olsun olmasın, devamlı suretle ihtiyaçlarına yönelik uygun tercih yapabilmeleri doğrultusunda, kendilerine ziyaretlerde bulunuyor ve ideal araçlarımıza yönlenmeleri konusunda onlara yardımcı oluyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Teslimatlardan sonra bile  müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak amacıyla sürekli takipteyiz. Bu noktada ürünlerimizin kalitesi, dayanıklılığı ve ekonomikliği kadar bayilerimizin de özverili çalışmaları  markamızın popülerliğinin  ilk günkü gibi devam etmesini sağlıyor. Anadolu Isuzu ürünlerini yıllardır tercih etmeye devam eden Gülpaş Gıda’ya ve hizmette kaliteden ödün vermeyen bayimiz Özdicle Otomotiv’e ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.’’

Gülpaş Gıda Firma Sahibi Nurettin Gül ise Anadolu Isuzu ile çok uzun yıllara dayalı ilişkilerinin artık ticaretin çok ötesine geçtiğini, NPR sınıfı kamyonların dayanıklılığı ve kalitesi  kadar, düşük yakıt sarfiyatı ve uygun servis maliyetleri ile de kendilerine kazanç sağladığını belirtti. Bunun yanı sıra araç alımı olsun ya da olmasın gösterdikleri ilgi, alaka ve yol gösterici yaklaşımlarından dolayı da Özdicle Otomotiv’e teşekkürlerini iletti.

Araç satışını gerçekleştiren Özdicle Otomotiv Firma Sahibi İbrahim Dicle de, “Anadolu Isuzu’nun bize verdiği destek ve motivasyonla markanın pazardaki yüksek başarısının sürdürülebilirliği hususunda, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda satış ve satış sonrası hizmetlerde de müşterilerimizin her konuda yanındayız, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir