Anadolu Araçlar başarılı bayilerini ödüllendirdi

Anadolu Araçlar Ticaret A.Ş., bünyesinde bulunan lastik markası Cooper Tires’ın başarılı bayilerini 23 – 26 Ağustos tarihlerinde Ukrayna’nın Odessa kentine düzenlediği seyahat ile ödüllendirdi.

2007 yılında kurulmuş Anadolu Araçlar Ticaret A.Ş. tarafından satışa sunulan lastik markası Cooper Tires, 17 başarılı bayisini Ukrayna’nın Odessa kentine düzenlediği 3 gece – 4 gün süren seyahat ile ödüllendirdi. Odessa kentinde keyifli zaman geçiren bayiler kentin tarihi güzelliklerini görme fırsatı yakalamanın yanı sıra, 24 saat yaşayan şehrin eğlenceli sosyal hayatı ile de tanışma fırsatı buldu.

Müşteri sadakatinin yanı sıra iş ortakları bayilerin, memnuniyetini de hedef alan Anadolu Araçlar düzenlediği seyahatte konuklarını şehrin ünlü mekânlarında keşfe çıkardı. Osmanlı heyetinin, Odessa’yı ziyaretinde ağırlandığı evi de görme şansına sahip olan bayiler, Puşkin Heykeli’nin önünde bu seyahatin anısına toplu fotoğraf çektirdi. Etkinlik kapsamında düzenlenen gala yemeğinde katılımcılar lezzetli Ukrayna yemekleri eşliğinde, geleneksel Ukrayna dans gösterisini izlediler. Bu seyahate katılma şansı elde eden 17 Cooper Tires bayisi, Odessa’dan Türkiye’ye, motivasyonları artmış ve memnun bir şekilde döndü.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir