Total Maksimum Kazanç Sunuyor

Dünya akaryakıt devi Total ve Maximum Kart işbirliğiyle başlatılan kampanyada, 1 Nisan – 14 Mayıs 2013 tarihleri arasında, farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 75 TL ve üzerinde akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapan müşteriler, Maximum üye işyeri istasyonlarında geçerli 25 TL MaxiPuan kazanacaklar.

 Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden Total kazandırmaya devam ediyor. Total ve Maximum Kart işbirliği ile gerçekleşecek kampanya çerçevesinde, Maximum anlaşmalı Total istasyonlarından, farklı günlerde ve tek seferde 4 kez 75 TL ve üzerinde akaryakıt ve otogaz alışverişi yapan müşteriler, Maximum anlaşmalı Total istasyonlarında geçerli 25 TL MaxiPuan kazanıyor. Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılması için, kampanya dönemi süresince “TOTAL” yazıp, boşluk bırakıp kartının son 6 hanesini, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından, İş Bankası Maximum Kartları için 4402 ‘ye, Ziraat Maximum Kartları için 4747’ ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekiyor. Kampanyaya kayıt için gönderilecek SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecek.

Kazanılan 25 TL değerindeki MaxiPuanlar, kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde kartlara yüklenecek ve 2 Haziran 2013 tarihine kadar Maximum üyesi TOTAL istasyonlarında yapılan akaryakıt ve otogaz alımında kullanılabilecek. Her müşteri kampanyadan sadece bir kere faydalanabileceği için toplamda en fazla 25 TL MaxiPuan kazanma şansına sahip olacak.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir