Starpet, Karadeniz Bölgesi’nde istasyon sayısını arttırıyor!

Starpet, Karadeniz’de büyümesini hızlı adımlarla sürdürüyor

Akaryakıt Akaryakıte hızlı büyümesiyle dikkat çeken Starpet, Karadeniz Bölgesi’ndeki 12. akaryakıt istasyonunu Giresun Yağlıdere’de hizmete açtı. Açılış gününe özel olarak gerçekleştirilen %15’e varan indirim kampanyasına sürücüler yoğun ilgi gösterdi.

Starpet Garzan Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Okalin, Starpet’in Karadeniz Bölgesi’ne büyük önem verdiğini belirterek bölgede yeni akaryakıt istasyonları açmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet, akaryakıt istasyonları ağına yenilerini eklemeye devam ediyor. Hızlı büyümesi doğrultusunda akaryakıt sektöründeki pazar payını genişletmeyi sürdüren Starpet, 6 Eylül 2012 tarihinde Giresun’un Yağlıdere ilçesindeki Hacıbey Kahyaoğlu akaryakıt istasyonunu hizmete açtı. Açılışa, başta CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Giresun Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz, Giresun İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, Yağlıdere Kaymakam Vekili Polat Kara, İl İdare Amirleri ve Starpet Madeni Yağlar Genel Müdürü Erkan Pehlivan olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Starpet’in Karadeniz Bölgesi’ndeki 12. akaryakıt istasyonu olan Starpet Giresun Yağlıdere istasyonunda, açılış gününe özel olarak %15’e varan indirim kampanyası gerçekleştirildi. Kampanya sürücülerden yoğun ilgi görürken, Starpet yöneticileri benzer kampanyaların tekrarlanacağı bilgisini verdiler.

Starpet Garzan Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Okalin, Karadeniz Bölgesi’ne büyük önem verdiklerini belirtti: “Giresun, muhteşem doğası ve sımsıcak insanlarıyla Türkiyemizin en müstesna illerinden biri. Yeni istasyonumuzla bu güzel ilimize ve Yağlıdere ilçemize hizmet sunacak olmaktan dolayı heyecanlıyız. Giresun Yağlıdere istasyonu, Karadeniz Bölgesi’ndeki 12. istasyonumuz oldu. Çok kısa bir süre sonra Hopa’da da bir istasyonumuz açılacak. Karadeniz Bölgesi’ndeki yatırımlarımız yıl boyunca kesintisiz devam edecek ve 2013 yılında bu yatırımları daha da artıracağız. Starpet olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana yüksek kaliteli ve eksiksiz akaryakıtımız, nitelikli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla müşterilerimize yenilikçi ve dürüst bir çalışma ahlakıyla hizmet veriyoruz. Bu çabamızın karşılığında her geçen gün artan müşteri sayımız ve pazar payımız bizlere hem mutluluk hem de gurur veriyor. Starpet’i tercih eden ve güvenen tüm sürücülere teşekkür ediyoruz.”

Akaryakıt sektöründe yüzde yüz yerli sermaye ile hizmet verdiklerini hatırlatan Mahfuz Okalin, “Tüm çalışmalarımızda ülkemiz ve sektörümüz için yaratacağımız değeri ön planda tutuyoruz. İlk günden itibaren bu anlayışımız hiçbir zaman değişmedi ve değişmeyecek. Bu nedenle yatırımlarımızın hem bölgeye hem de sektöre katkı sağlaması bizim için öncelik taşıyor. Gerek şehirlerarası lokasyonlarda, gerekse il ve ilçe merkezlerinde açtığımız istasyonlarla Starpet markasını ülkemizin tüm bölgelerinde hızla yaygınlaştırıyoruz. Büyürken ‘önce kalite’ diyor ve istasyonlarımızdaki hizmet kalitesini ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için kesintisiz eğitim programları gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir