Starpet, Anneleri Unutmadı!

Akaryakıt sektöründe ilk 100 firma arasında bulunan Starpet’in Anneler Günü’ne özel olarak gerçekleştireceği uygulama, annelere hem sıcak bir karşılama hem de akaryakıt alışverişlerinde sürpriz avantajlar kazanma fırsatı sunuyor.

Akaryakıt sektörünün öncü markalarından Starpet, özel günlerde müşterileri için hazırladığı uygulama ve kampanyalarıyla sürücülerin yanında oluyor.

Starpet Anneler Günü için yepyeni bir uygulama hazırladı. 12 Mayıs günü belirli Starpet istasyonlarından Anneler Günü’ne özel çiçek dağıtımı yapılacak. Starpet istasyonlarında dağıtılacak çiçekler annelere sıcacık bir karşılamanın yanı sıra Starpet istasyonlarından hediye akaryakıt kazanma fırsatı da sunacak. Dağıtılacak çiçeklerin içinden çıkan fırsat kodunu Starpet Facebook sayfasında kullanıma açılacak olan uygulamaya giren sürücüler Starpet istasyonlarında 50 TL değerinde akaryakıt kazanma şansı yakalayacak. Uygulamanın yapılacağı Starpet istasyonları şunlardan oluşuyor:

Anamur, Anamur/Mersin

Deka, Esenler/İstanbul

Elmalı Erkilet, Kocasinan/Kayseri

Ersay, Merkez/Mersin

Garzan, Karatay/Konya

Garzan, Nusaybin/Mardin

Garzan, Mezitli/Mersin

Havutlu, Yüreğir/Adana

İkra, Sancaktepe/İstanbul

Karel, Derince/Kocaeli

Korkmazlar, Yatağan/Muğla

Ortaklar, Maltepe/İstanbul

T. Okalin, Gebze/Kocaeli

T. Okalin, Marmara Ereğlisi / Tekirdağ

Ümit Yıldız, Gazipaşa/Antalya

Anneler Günü’nde Starpet istasyonlarına uğramadan geçmeyin.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir