Shell ve Zavoli İş Birliği Otogaz Müşterileri İçin Cazip Fırsatlar Sunuyor

Otogaz pazarında önemli bir iş birliği gerçekleştiren Shell ve Zavoli, tüketicilere cazip fırsatlar sunuyor. İki güçlü marka, 28-30 Mart arasında “Gas Turkey Uluslararası LPG, CNG, LNG Fuarı”nda gaz sektörünün paydaşlarıyla bir araya gelerek, sundukları yenilik ve fırsatları tüketicilerle paylaştı.

Shell & Turcas ve enjeksiyonlu otogaz sistemleri markası Zavoli, sektöre ilişkin uzmanlıklarını birleştirerek ‘Stratejik Ortaklık’ kapsamında bir iş birliği gerçekleştiriyorlar. Bu iş birliği çerçevesinde; otogaz dönüşüm sektörününün öncü firması Zavoli, kalitesi ve temizliğine güvendiği Shell AutoGas’ı tavsiye ediyor. Zavoli ve Cangas dönüşüm kiti kullanıcıları Shell AutoGas’ı tercih ederek, Türkiye’de 7 milyon üyesine cazip fırsatlar sunan Shell Club Smart Card sadakat programının ayrıcalıklarından da yararlanıyor.

Shell ve Zavoli, LPG sektörünün büyük buluşması “Gas Turkey Uluslararası LPG, CNG, LNG Fuarı”na birlikte katıldı. İki güçlü marka, 28 – 30 Mart tarihleri arasında CNR Expo Fuar Alanında gerçekleştirilen fuarda katılımcılarla ürün ve hizmetler hakkında bilgiler paylaştı.

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz, Shell kalitesi ve uzmanlığını daha yaygın hale getirmek için sektörlerinin öncü firmalarıyla iş birlikleri gerçekleştirdiklerini belirterek şunları söyledi:

“Müşterilerimiz, Shell AutoGas ile ödediklerinin tam karşılığını her dolumda yüksek kaliteyle alıyor. İstasyonlarımızdaki uzman ön saha elemanları, emniyetli ve güleryüzlü bir hizmet sunuyorlar. Ayrıca sadece ürün ve hizmet kalitesi ile yetinmeyerek, güvenlik ve kontrol konularında da müşterilerimize destek oluyoruz. Bu kapsamda sektörünün güçlü markası Zavoli ile olan iş birliğimizden büyük mutluluk duyuyoruz. Zavoli’nin otogaz konusundaki tecrübesi ve Shell AutoGas’ın ürün kalitesinin birleşimi ile müşterilere güvenilir ve avantajlı bir seçenek sunuyoruz.”

Zavoli Polaris Genel Müdürü İhsan Fırat ise Shell AutoGas ile otogaz sektöründe güçlü bir seçenek oluşturduklarını belirterek şöyle konuştu:

“Zavoli’nin üstün teknolojisini tercih edenlere, kalitesinden ve temizliğinden emin olduğumuz Shell AutoGas’ı öneriyoruz. Shell’in ürün kalitesini otogaz sektöründeki birikimimiz ve gelişmiş teknolojimizle birleştiriyor, tüketicilere avantajlar sağlıyoruz. Bu iş birliği ile müşterilerimize yüksek teknoloji sağlamanın yanı sıra çevre dostu bir seçenek de sunuyoruz. “

Shell Autogas, sektörün üç büyük markasından biri

Hizmet kalitesini ve satış ağını sürekli geliştiren Shell AutoGas, yüzde 12* oranındaki pazar payı sektörün üç büyük markası arasında yer alıyor ve Türkiye genelinde 680 istasyon ile hizmet veriyor.

Zavoli hakkında bilgi

İtalya’nın dünyaca ünlü Otogaz Dönüşüm Şirketi Zavoli’nin Türkiye distribütörlüğünün ülke genelinde 330 bayisi bulunuyor. Şirket aynı zamanda Konya’da bulunan üretim tesisiyle, LPG tankı üreterek İtalya, Rusya, Yunanistan, Ukrayna, Tacikistan, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Irak ve Peru’ya ihracat yapmaktadır. SAKA markasıyla üretilen LPG tankları, CanGas markasıyla Türkiye’de üretilen LPG dönüşüm kitleri iç pazarda da önemli bir paya sahiptir.

Zavaoli şirketler grubu ülke genelinde yüzde 45’lik Pazar payı ile liderliğini sürdürüyor. Zavoli ve Cangas dönüşüm kitleri kaliteye, güvenliğe ve aracına önem veren otogaz müşterilerine üstün hizmet kalitesi ile sunulmaktadır. Müşterilerine en ileri teknolojide ürünler sunabilmek adına firma AR-GE yatırımlarına büyük önem vermektedir.

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir