Shell Madeni Yağlar Uygulaması Artık Akıllı Telefonlarda

Shell’in iPhone ve Android cihazlar için geliştirdiği ‘Shell Madeni Yağlar’ uygulaması, Türkiye’de kullanıma sunuldu. Uygulama ile kullanıcılar cep telefonlarından Shell Madeni Yağlar ile ilgili güncel haber ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanın yanı sıra, Shell LubeMatch ile araç ve ekipmanları için en uygun yağ seçeneğini kolayca öğrenebilecekler.

Teknoloji liderliğiyle yenilikçi çözümler sunarak Türkiye’de ve dünyada 6 yıldır pazar liderliğini* koruyan Shell Madeni Yağlar, yeni uygulamasıyla tüketicilere artık çok daha yakın olacak. iPhone ve Android cihazlar için geliştirilen uygulama, Shell madeni yağlarla ilgili güncel haber, kampanya bilgilerine ve uzman yağ tavsiyelerine cep telefonuyla ulaşılmasını sağlıyor. Uygulama ayrıca LED flaşlı cihazlar için fener fonksiyonu da içeriyor.

SHELL LUBEMATCH İLE UZMAN MADENİ YAĞ TAVSİYELERİ ELİNİZİN ALTINDA!

Shell Madeni Yağlar uygulamasında yer alan Shell LubeMatch kullanıcıların aracı veya ekipmanı için en uygun yağı seçmelerini sağlıyor. Shell LubeMatch ile kullanıcılar, uzmanların tavsiye ettiği madeni yağ ve kullanım miktarı hakkında bilgiye 7 gün 24 saat, hızlı ve kolayca ulaşabiliyor. Uzman tavsiyeleri, elektronik posta ile paylaşılabiliyor.

Uyumlu herhangi bir Apple veya Android mobil cihazını kullanarak, App store veya Android market üzerinden Shell Madeni Yağlar uygulamasını ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra Shell LubeMatch’ı kullanarak araç ve ekipmanızın tipini, markasını ve modelini seçmeniz ihtiyaçlarınıza uygun madeni yağa ulaşmanızı sağlayacaktır.

*PETDER Madeni Yağlar raporları ve Kline & Company Küresel Madeni Yağ Sektörü: Pazar Analiz ve Değerlendirmesi raporları baz alınmıştır.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir