Opet’te Worldcard ile Alışveriş Kazandırıyor!

Müşteri memnuniyetinde akaryakıt sektörünün değişmez lideri OPET, Yapı Kredi Bankası işbirliği ile 15 Nisan – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında geçerli olacak yeni bir kampanyaya imza atıyor.

Kampanya kapsamında, anlaşmalı OPET ve SUNPET istasyonlarındaki Yapı Kredi POS cihazlarından farklı günlerde 4 kez tek seferde 75 TL akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan Worldcard sahipleri, 01 – 10 Haziran 2013 tarihleri arasında World üyesi Opet/Sunpet istasyonlarından yapacakları minimum 30 TL değerindeki bir sonraki alışverişlerinde 30 TL ekstre indirimi kazanacak.

Kampanyadan yararlanmak için YKB Worldcard sahiplerinin OPET yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160’a, Vakıfbank World sahiplerinin ise; OPET yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesiyle beraber 6635’e SMS göndermesi gerekiyor.

Kazanılan indirimler, 19 Haziran 2013 tarihine kadar Worldcard kredi kartlarına yansıtılacak.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir