LC Waikiki’den alışveriş OPET’ten akaryakıt!

Türkiye’nin 8 yıldır sektöründe müşteri memnuniyeti en yüksek şirketi seçilen OPET, moda perakende sektörünün lider markası LC Waikiki işbirliğiyle yeni bir kampanya başlattı. LC Waikiki mağazalarından veya www.lcwaikiki.com’dan tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Opet Worldcard sahipleri, OPET istasyonlarında geçerli 10 TL yakıt puan kazanacak.

15 Kasım 2013 tarihine kadar alışveriş yapan Opet Worldcard sahiplerinin “YAKIT boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazarak, 3160’a SMS göndermeleri kampanyaya katılmaları için yeterli olacak. Kazanılan puanlar, 1 Aralık 2013 tarihine kadar OPET istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alımlarında harcanabilecek. akaryakıt

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...