Boyner’den alışveriş yapın, Shell kalitesiyle yol alın!

SHELL CLUB SMART CARD SAHİPLERİ BOYNER ALIŞVERİŞLERİNDE 30 TL HEDİYE YAKIT KAZANIYOR

Shell ve Boyner arasında yapılan işbirliği kapsamında Boyner’den tek seferde 150 TL alışveren yapan Shell Smart Card sahipleri Shell’den 30 TL tutarında hediye yakıt kazanıyor.

Gerçekleştirdikleri iş birlikleriyle müşterilerine cazip fırsatlar sunan Shell ve Boyner, yeni kampanyaları ile yine çok kazandırıyor. Shell ve Boyner arasında gerçekleştirilen yeni kampanya kapsamında, Boyner’den tek seferde 150 TL alışveriş yapan Shell Club Smart Card sahipleri, Shell’den 30 TL tutarında hediye yakıt kazanma şansına sahip oluyor. Kampanya, 13-30 Nisan 2013 tarihleri arasında Boyner’den Boyner Anahtar’la tek seferde yapılan 150 TL alışverişe Shell’den 30 TL değerinde akaryakıt veya otogaz hediyesini kapsıyor.

Kampanya Şartları:

Yakıt hediyesi kazanmak için, Boyner Mağazaları’nda bulunan Boyner Anahtar Noktası’dan fatura ibrazıyla kampanya şifresinin yer aldığı sertifikanın alınması gerekiyor. Kampanyaya katılım için aralarında birer boşluk bırakarak “SHELL” yazıp Club Smart veya Money Club kart numarası ile sertifikanın üzerinde bulunan kampanya şifresini Turkcell hatlar için 2313’e, Avea ve Vodafone hatlar için ise 0 532 754 25 52’ ye kısa mesajla göndermek yeterli olacak.

Hediye Club Smart puanlar 10 Mayıs 2013 Cuma günü Shell Club Smart kartlara yüklenecek. Club Smart puanların son kullanım tarihi 31 Mayıs 2013’tür. Yüklenen hediye puanlar ile sadece Shell Club Smart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alınabilecek.

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir