Bayi Dostu GO, sektörün ilgi odağı oldu

Türkiye enerji sektörünün “Mavi Dev”i İpragaz’ın akaryakıt dağıtımındaki yeni, güçlü ve saygın markası GO, tüm sektörle buluştuğu Petroleum 2013 Fuarı’nda en çok ilgi gören marka oldu. Akaryakıt sektörünün en yeni, güçlü ve saygın markası GO, “Türkiye’nin en saygın ve fark yaratan yakıt istasyonu olma” hedefini, ilk kez yer aldığı Petroleum 2013 Fuarı’na da yansıttı. Birçok özgün yanı ile akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlatan GO, geliştirdiği BADO – Bayi Dostu dağıtım sistemi ile de öne çıktı.

Dünyanın en çok ziyaret edilen enerji fuarı 11. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı – Petroleum 2013’e, akaryakıt dağıtımının yeni, güçlü ve saygın oyuncusu GO damgasını vurdu. 2 yılda bir düzenlenen ve ‘petrol’, ‘LPG’ ve ‘Madeni Yağ’ sektörlerinin tüm oyuncularını biraraya getiren Petroleum 2013’te ilk defa görücüye çıkan GO, fuarın ilgi odağı oldu. GO, gerçek boyutlardaki çarpıcı, özgün tasarımıyla dikkat çeken gerçek boyutlardaki istasyonuyla yer aldığı Petroleum 2013’te, en çok ziyaret edilen, en çok ilgi çeken ve en çok konuşulan marka oldu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız da GO standını ziyaret ederek, İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay’dan bilgi aldı. Ortadoğu, Kuzey Afrika, Asya ve Avrupa pazarlarını buluştuğu bölgenin, alanındaki en önemli fuarı olan Petroleum 2013’te öne çıkan GO ile ilgili açıklamalarda bulunan İpragaz CEO’su Selim Şiper, dağıtım sisteminde mevcut uygulamaların dışında BADO – Bayi Dostu sistemini geliştirdiklerini vurgulayarak; “Bayilerimizle birlikte büyüyeceğiz. İki tarafın da kazandığı bu iş modelimizde, yönetimsel süreçlerde de bayilerin söz hakkı bulunuyor” dedi. “Türkiye’nin en saygın ve fark yaratan istasyonu olmak üzere yola çıktık” diyen İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay da GO ile kısa sürede Türkiye’nin her yerinde olmak istediklerini belirtti.

Detaylı bülten ve görseller, ekte değerlendirmelerinize sunulmuştur.

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir