Aygaz’dan Yeni Dijital Kampanya: “Gazla Parola”

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en yaygın otogaz istasyon ağına sahip otogaz markası olan Aygaz, tüketicilerin kolaylıkla ve güvenle Aygaz markasına ulaşabilmesini sağlamak amacıyla eğlenceli bir dijital kampanya başlatıyor. Passaparola yarışmasının sunucusu Metin Uca’nın rol aldığı “Gazla Parola” isimli kampanyada soruları yanıtlayan her 25. kişi, 50 TL’lik otogaz alımında geçerli olmak üzere 25 TL hediye otogaz kazanacak.

Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle otogaz sektörünün en çok tercih edilen markası olan Aygaz, düzenlediği kampanyalarla tüketicisine avantajlar sunmaya devam ediyor. Aygaz, Passaparola yarışmasının sunucusu Metin Uca’nın rol aldığı “Gazla Parola” isimli yeni dijital kampanyasıyla, tüketicilere hem keyifli dakikalar geçirtiyor, hem de otogaz hediye ediyor.

10 Ekim tarihinde başlayacak olan “Gazla Parola” kampanyası kapsamında, Aygaz Otogaz Facebook sayfasındaki “Gazla Parola” uygulamasını beğenen tüketiciler, www.aygaznerede.com sayfasına yönlendirilecekler. Aygaznerede.com sitesinden alınacak parola ile yarışmaya başlayacak olan tüketiciler, Metin Uca’nın kendilerine yönelttiği dördü genel kültür, biri Aygaz Otogaz’la ilgili olmak üzere toplam beş soruyu yanıtlayacaklar. Soruları doğru yanıtlayan her 25. kişi, 50 TL’lik otogaz alımında geçerli olmak üzere 25 TL hediye otogaz kazanacak. Kampanya kapsamında toplam 1.000 tüketiciye hediye otogaz verilecek.

Türkiye’nin en yaygın otogaz istasyon ağına sahip olan Aygaz’ın dijital kampanyasıyla ilgili gelişmeler www.facebook.com/AygazOtogaz adresinden ve www.twitter.com/AygazOtogaz Twitter sayfası üzerinden üye olarak takip edilebiliyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir