4 yaş ve üzeri Renault modelleri için uygun fiyata alternatif bir yedek parça…

· Renault’dan uygun fiyatlı ve garantili alternatif yedek parça markası: Motrio

· Motrio ürünleri 4 yaş ve üzeri Renault araçlara yönelik.

· Motrio yedek parçalarının fiyatı, orijinal yedek parçaların ortalama yüzde 25 altında

· Motrio markası bakım parçalarından mekanik parçalara, motor yağına ve lastiklere kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahip.

· Diğer Renault ülkelerine ihraç edilmesi planlanan Motrio yedek parçalarının tümü Türk tedarikçilerden ve yıllık toplam cirosu 20 milyon TL’ye ulaştı.

· 11-14 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Otomotiv Endüstrisi fuarına Renault, bu yıl ilk kez Motrio markası ile katılıyor.

Renault, müşteri memnuniyeti çalışmaları kapsamında bir ilke daha imza atıyor.

Renault, bünyesinde yer alan Motrio markası altında, 4 yaş ve üzeri araçlara yönelik uygun fiyatlı ve Renault garantili bir alternatif yedek parça markası sunuyor.

Türkiye’de müşteriler araçlarının bakım ve onarım işlemi için yetkili servisleri seçerken 3 kriteri göz önünde bulunduruyor: fiyat, güven ve pratiklik. Fiyat kriterinin önemi aracın yaşı ile birlikte artarken, aracın garantisi sona erdiğinde daha da büyük önem kazanıyor.

Renault, Yetkili Servis alışkanlığını arttırmak üzere uygun fiyatlı, 2 yıl Renault garantisine sahip bir yedek parça markası yarattı: Motrio yedek parçaları. Motrio ürünleri 4 yaş ve üzeri Renault araçlara yönelik. Motrio yedek parçalarının fiyatları Renault orijinal yedek parçalarının ortalama yüzde 25 altında konumlanıyor.

Renault Mais ve Oyak Renault’nun pazarın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla başlattığı çalışmanın ürünü olan Motrio markası ürün yelpazesini genişletiyor. Motrio markası bakım parçalarından (filtre, fren balatası, buji, vs) mekanik parçalara (su pompası, debriyaj seti, vs), motor yağına ve lastiklere kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Motrio markası, müşterilere büyük faydalar sunan ve Türk ekonomisini güçlendiren büyük bir başarıya imza atıyor. Diğer Renault ülkelerine ihraç edilmesi planlanan Motrio yedek parçalarının tümü Türk tedarikçilerden sağlanıyor. Üretim ve Satış Sonrasının tanınmış 10 büyük üreticisi tarafından sağlanan Motrio yedek parçalarının yıllık toplam cirosu 20 milyon TL’ye ulaştı.

11-14 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Otomotiv Endüstrisi fuarına Renault, bu yıl ilk kez Motrio markası ile katılıyor. 2. Salon D125B no’lu Renault standında Motrio markalı ürün yelpazesi tanıtımını yapıyor.

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir