25. Boğaziçi Kıtalararası Yarışları’nda Peugeot’dan engelli sporculara destek

25. Boğaziçi Kıtalararası Yarışları’nda

Peugeot’dan engelli sporculara destek

Peugeot Türkiye, 25. Boğaziçi Kıtalararası Yarışları’nda engelli yüzücülere destek oluyor. 18 engelli yüzücünün katılacağı organizasyonda Peugeot’nun çalışanları da gönüllü olarak görev alarak iki kıta arasında yapılacak yarışta engelli yüzücülere destek olacaklar.

 

Türkiye Milli Olimpiyatlar Komitesi (TMOK) tarafından yirmi beş yıldır düzenlenen Boğaziçi Kıtalararası Yarışları’nda Peugeot, “Engelli Yüzücüler Sponsoru” oldu.

Peugeot’nun çalışanlarından oluşan gönüllüler ekibi, tüm gün engelli sporcularla beraber olacak ve onlara destek verecek. Ayrıca Peugeot, engelli yüzücülerin güvenliğinin sağlanması için de etkinlik boyunca kullanılacak iki adet deniz botunu Türkiye Milli Olimpiyatlar Komitesi’ne bağışladı.

 

“2 Kıta 1 Yarış” sloganıyla bu sene 6 – 7 Temmuz’da gerçekleşecek olan yarışlar, Anadolu Yakası’nda Kanlıca’dan başlayarak, Avrupa Yakası’nda Kuruçeşme’de sona erecek.

 

6 – 7 Temmuz tarihlerinde Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı’nda yer alacak Peugeot Standı, tüm gün engelli sporcuların buluşma adresi olacak.

Enis BÜYÜKTAŞ

1990’da İstanbul’da doğdu. İlköğretim, orta öğretim ve liseyi İstanbul’da tamamladı. 2010 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Söke MYO Otomotiv Ön Lisans programını tamamladı. Aynı yıl dikey geçiş sınavını kazanarak Marmara Üniversitesi’ne kabul edildi. 2013 yılı itibari ile Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği Lisans eğitimini tamamladı. Üniversite eğitimi süresince Mitsubishi Alsa Otomotiv’de Satış temsilcisi olarak görev yaptı. Şu anda İstinye Borusan Otomotiv'de Garanti Uzmanı olarak kariyerine devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir