Bilişim Yıldızları 2014 e-Dönüşüm Yarışması Haziranda

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışmasına başvurular başlamıştır. Değişimi Yakalayın sloganıyla sizleri kendiniz ve firmanız için yeni bir şey yapmaya, Türkiye’nin en saygın organizasyonuna katılmaya ve 12 Haziran 2014 tarihinde yapacağımız ödül törenimizin Bilişim Yıldızı olmaya davet ediyoruz.

6. yılına giren Bilişim Yıldızları yarışması bu yıl da yine Türkiye’de bilişimde değişimin ve dönüşümün öncülüğünü yapmayı hedefliyor. Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması,internet tabanlı dönüşüm projelerinin değerlendirildiği ve ödüllendirildiği en geniş kapsamlı yarışmadır. Özel sektör, Kobiler, Sivil Toplum Örgütleri, Yerel Yönetimler, Genç Girişimciler ve Üniversite Öğrencileri gibi bir çok farklı kesime hitap etmektedir ve Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve etkin Bilişim Sivil Toplum Kurumları tarafından desteklenmektedir.

2014 Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması’nda aşağıdaki 5 farklı kategoride ödül verilecektir. Her kategoride ilk üçe girenler belirlenerek sertifikaları verilirken, 1. olan en iyi e-dönüşüm çözümü ödül töreninde ödülünü alacaktır.  Ayrıca halk oylamasında en yüksek oylamayı alan halkın birincisi özel halk ödülü ve e-engelsiz Jüri ödülü verilecektir.

  • e-belediye
  • e-eğitim
  • e-hizmet
  • e-inovasyon/girisimcilik
  • e-ticaret

Türkiye Bilişim Derneği tarafından oluşturulmuş olan değerlendirme kurulu bu konuda Türkiye’nin en yetkin uzmanları ve bilirkişilerinden oluşmaktadır.  Jüri size projelerinize değer katmak adına büyük bir fırsat sunmaktadır.

Sizde Türkiye’nin yaşadığı bu büyük e-Dönüşüm serüvenine şimdi katılın. Firmanızı, Kurumunuzu veya Kişisel girişiminizi, projelerinizi  tüm Türkiye’ye bu yolla tanıtın. Bilişim Yıldızları 2014 size sağlayacağı prestiji ve ödüller ile katılımınızı bekliyor.  

Yarışma ile ilgili her türlü bilgi ve başvurularınız için www.bilisimyildizlari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Dr. Abdullah DEMİR

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1999 yılında yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tez çalışmasıyla doktor oldu. Demir, İBB - İstanbul Otopark İşletmeleri (İSPARK) AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış makale çalışmaları bulunmaktadır. Ayrıca “Güç Aktarma Organları”, “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 40 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü” gibi yayınları da bulunmaktadır. www.otoguncel.com web sitesinin editörlüklerini yürüten ve wushu spor dalında uluslararası hakem olan Demir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir