Adam Dediğin

H. Hüseyin YAYLA

Hüseyin Yayla Kimdir?

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

6 Cevaplar

 1. Süleyman Kalyoncu dedi ki:

  Gerçekten kelimelere sıgmaz bir arkadaşlığı ve dostluğu vardı teşekkürler hüseyin bey bu hayat mücadelesinde gürdal arkadaşımızı tekrar bize hatırlattığın için belkide hiç unutmamıştık fakat insanoğlu işte birinin tekrar hatırlatmasını bekliyor belkide …ruhun şaad olsun allah günahları varsa affetsin seni seviyoruz GÜRDAL BİNGÖL..

 2. Süleyman Kalyoncu dedi ki:

  özür dileyerek biraz önceki yazıma bunu eklemeden geçmek istemedim gürdalın vefat ettiği gün benim hayatımda çok önemi var 17.10.2011 günü önce 2 erkek bebek dünyaya geldi oğluşlarım uras ve umut ve daha sonra dostumuz gürdalın acı haberi işte insan aynı anda hem mutluluğu hemde üzüntüyü böyle yaşasa gerek. allah sevenlerine sabır versin iyi bir dost ve arkadaştanda öteydin Gürdal Bingöl

 3. Özgür Akçay dedi ki:

  Hüseyin bey söylediklerinize katılıyorum, herkes işinin gereklerini yerine getirirse ve işini severek yaparsa zaten bir çok sıkıntı kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

 4. Gürdal abiyi rahmetle anıyor, biz satış sektöründe hizmet veren kişiler olarak Gürdal abi ve Gürdal abi gibilerin mesleğini benimsemiş, işini severek yapan, müşterilerimizi iyi tanıyan ve üzerinde olumlu etkiler bırakan bir kıyafet giymeli ayrıca bu kıyafeti temiz tutmalıyız. Ki bugün burda yarın başka yerde olduğumuzda arkamızda güzel anılar bırakabilelim.

 5. M.A.Kara dedi ki:

  Kutlarım, bu yazıyı görmeden face’de adam olmak üzerine yazmıştım, evet, adam olmak… çayçı, profesör, pilot, subay, doktor, gazeetci, siyasetçi vb. ne olursan ol ama önce adam ol, sıfatının önüne adam gibi adam, gelsin…

 6. Gülseren dedi ki:

  Çok etkilendim…Adam olmayı öğretmekte zor kardeşim bu zamanda…
  İnsan gibi yaşamak için ayrıca bir mücadele var hepimizde…
  Kişinin önce kendisine saygısıdır insanı insan yapan…
  Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir