Dr. Abdullah Demir

Published on Şubat 26th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

1

Takım oyunu için oyuncu olmak ister misiniz?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Otomotiv haberciliğine özgün bir tarz getirme iddiasında olan,

Evrensel ahlak ilkelerini dikkate alan,

Zihin dünyamızdaki haber algısını genişletmeyi ve yeni tarzlara dönüştürmeyi amaçlayan, Paylaştığı her türlü bilgide “gerçeklik düzeyi”ni esas alan,

Tarafsız, doğrudan ve doğru tavrıyla referans olmayı hedefleyen,

Otoguncel.com’da yer almak ve internette otomobil gazetecisi olmak ister misiniz?

Hobinizi işe çevirmek ve meslekleştirmek ister misiniz?

O zaman bu fırsat sizin için…

Türkiye’nin en büyük otomobil haber ve teknoloji kaynağı olmak için yola koyulan otoguncel.com’da çalışacak idealist ve gelişmeye susamış takım oyuncuları arıyoruz…

Sınırlarını otomotiv dünyasının belirleyeceği,

Öğrenmeye ve gelişmeye açık olan,
İngilizce ya da Almanca bilen ya da bilmeyen,

İngilizce ya da Almanca biliyorsa çeviri yapabilen,
Yazı yazmaya meraklı kalemlerle çalışmak istiyoruz.

Beklentimiz/İddiamız “otomotiv haberciliğine özgün bir tarz getirmektir
Çalışmak isteyenlerin İstanbul’da oturması tercih sebeplerinden olacaktır.
Eğer bu vasıflara sahipseniz, ya da sahip olmaya adaysanız hayalinizdeki bu işi yapabilmenin yolu otoguncel.com’da çalışmaktan geçiyor.

Başvuru için: “a.demir@otoguncel.com” ve “info@otoguncel.com” adresine birer resminiz ve kısa yaşam öykünüzü bekliyorum.

Dr. Abdullah DEMİR

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑