Oto Haber

Published on Şubat 7th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Ziebart’tan Sevgililer Günü’ne özel kampanya!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ziebart’tan Sevgililer Günü için çiftlerin araçlarına özel kampanya!

 11-17 Şubat tarihleri arasında Ziebart’ta aracına “Boya Koruma veya İç Koruma” uygulaması yaptıranların ikinci aracına aynı uygulama % 50 indirimli!

“Oto Koruma” alanında dünyanın en önemli isimlerinden olan ve Türkiye’de 7 ilde 18 istasyonla otomobil koruma sistemleri, detaylı işlemler, yararlı aksesuarlar, “Küçük Alan Onarım Sistemleri” ve son olarak da “Folyo Kaplama-Renk Değiştirme” uygulamaları ile Türkiye’de kurucusu olduğu “Oto Koruma Sektörü”nde 23 yıldır ilkleri gerçekleştiren Ziebart, bu seneki Sevgililer Günü için çiftlere özel bir kampanya hazırladı. 11-17 Şubat tarihleri arasında Ziebart istasyonlarında araçlarına “Boya Koruma Sistemleri”nden birini veya “Döşeme Halı ve Vinil Koruma” uygulamasını  yaptıranlar, kampanya tarihleri arasında sevdiklerinin araçlarına aynı uygulamaların ikincisini % 50 indirimli olarak yaptırabiliyor.

Kampanya dâhilinde araca neler uygulanabiliyor?

Sevgililer Günü’ne özel kampanya kapsamında, araçlarına Ziebart‘ın patentli ve Ziebart’a özel her yıl yenilenebilen ömür boyu garanti sistemi kapsamında Diamond Gloss™ Boya Koruma Sistemi ve diğer boya koruma uygulamaları ile Döşeme Halı ve Vinil Koruma Sistemlerinden uygulatanlar, diledikleri ikinci araca, yaptırdıkları uygulamaların aynısını % 50 indirimli olarak yaptırma imkânı buluyor. Kendi otomobillerini Ziebart’a özel ömür boyu garantili uygulamaları ile koruyanlar, sevdiklerinin araçlarını da % 50 indirimle korumuş oluyor.

Diamond Gloss™ Boya Koruma Sistemi

Patenti Ziebart’a ait yüksek teknoloji ürünü olan Diamond Gloss™ Boya Koruma Sistemi, yeni ve kullanılmış otomobillerde boya ile zarar verici elemanlar arasında dayanıklı koruyucu bir tabaka oluşturuyor. Boyayı yaşlanmaya, olumsuz doğa koşullarına, tahrip edici etkenlere karşı koruyan Diamond Gloss™ Boya Koruma Sistemi, piyasada adı boya koruma olarak geçen birçok maddenin aksine ağaç reçinesine ve birçok kuş türünün pisliğine, böcek kalıntılarına karşı koruma sağlayan tek ürün. Ayrıca çamura, kire ve endüstriyel atıklara, UV ışınlarının ve asit yağmurlarının boya üzerindeki matlaştırıcı ve soldurucu etkilerine karşı da çok yüksek koruma sağlıyor. Düşük bir ücretle her yıl yenilenebilen Ömür Boyu Garanti ile sunulan Diamond Gloss™ Boya Koruma Sistemi, kullanılmış otomobillere de,  matlaşmış ve donuklaşmış boya tekrar ilk günkü parlaklığına ve canlılığına getirildikten sonra uygulanabiliyor. Önce otomobilin dış yüzeyleri özel temizleyici maddelerle temizlenip yapışmış atık maddeler temizleniyor. Boya yüzeyindeki matlaşma ve fırça ile yıkama kaynaklı yüzeysel çizikler Ziebart‘ın patentli maddeleri ile yine özel bir makine kullanılarak gideriliyor. İkinci etapta boya, parlaklık arttırıcı bir madde ile renk ve parlaklık bakımından ilk günkü durumuna getiriliyor. Üçüncü etapta ise boya yüzeyi, özel bir aletle uygulanan Diamond Gloss™ Boya Koruma maddesi ile kaplanıyor.

Ziebart Döşeme, Halı ve Vinil Koruma Sistemi

Ziebart Döşeme, Halı ve Vinil Koruma Sistemi, otomobilin değerli iç döşemesini su ve yağ bazlı kalıcı lekelerden korumak üzere hazırlanmış özel bir sistem olup, tekstil yüzeyli koltuklara, kapılardaki kumaş döşemelere, yer ve bagaj halılarına uygulanıyor. Bu koruyucu madde, kumaşın renginde, dokusunda, yumuşaklık ve esnekliğinde herhangi bir değişiklik yaratmıyor. Deri döşemeler özel deri besleyici ile beslenerek zamansız eskime ve çatlamalara karşı korunuyor. Vinil yüzeylere uygulanan toz itici özellikteki vinil koruyucu ise, bu yüzeylere herhangi bir parlaklık vermeden toz ve kirin gözeneklere işlemesini önlüyor, güneşten bozulmalarını engelliyor. Ziebart’a özel her yıl yenilenebilen Ömür Boyu Garanti Sistemi ile uygulanan bu uygulama, otomobili ikinci el olarak satın alan kişiye tüm hakları ile devredilebiliyor. Bu uygulamanın bir diğer yararı ise, otomobilin ikinci el satış değerini büyük ölçüde artırması oluyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑