Oto Haber no image

Published on Şubat 14th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Ziebart, bir ömürlük eski dostlarını, ömür boyu garantilerini yenilemeye bekliyor…

Ziebart daha önce otomobiline uygulama yaptıran, ancak herhangi bir nedenle zamanında yıllık bakımlarını yaptırmayarak garanti yenileme haklarını kaybetmiş eski müşterilerine, 25 Şubat tarihinden, Mart ayı sonuna kadar bakım fiyatlarıyla garantilerini yenileme imkânı sunuyor! Ayrıca yeni bir uygulama yaptırmak isteyenlere de % 10 ekstra eski dost indirimi veriyor!

“Oto Koruma” alanında dünyanın en önemli isimlerinden olan ve Türkiye’de 23 yıldır 8 ilde 18 istasyonla faaliyet gösteren Ziebart, daha önce otomobiline Ziebart’ta uygulama yaptırmış ancak herhangi bir nedenle yıllık bakımını yaptırmadığı için otomobili Ömür Boyu Garanti kapsamından çıkan müşterilerini, ne kadar zaman geçmiş olursa olsun, istasyonlarına çağırıyor ve yıllık bakım fiyatlarıyla uygulamalarının bakımlarını yaptırmaya ve garantilerini yenilemeye davet ediyor. Mart ayı sonuna kadar geçerli olacak “Eski Dostlar” kampanyasından yararlanacak eski Ziebart müşterileri, aradan ne kadar zaman geçmiş olursa olsun, almış oldukları Ziebart hizmetinin bakımını yıllık bakım fiyatlarıyla yaptırarak Ziebart’ın Ömür Boyu Garantisini devam ettirmiş olacaklar. Ayrıca bu kampanyadan yararlanacak eski müşteriler, uygulanacak bakım dışında satın alacakları yeni uygulamalarda % 10 Eski Müşteri İndirim’ini de kullanabilecekler.

Ziebart’ta yapılacak ilk uygulama sonrasında her sene düzenli olarak bakıma gelen otomobillere, Ziebart’a özel “her yıl yenilenebilen ömür boyu garanti” veren Ziebart, yıllık bakımlarını ilk uygulama fiyatlarına göre % 50’ye varan indirimlerle sunuyor. Mart ayı sonuna kadar otomobilinin ömür boyu garantisini, yıllık bakım fiyatlarıyla yenilemek ve %10 Eski Müşteri İndirimi’nden yararlanmak için Ziebart istasyonlarına gitmenin tam zamanı…

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑