Oto Haber

Published on Ağustos 10th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Yolda Murphy kanunları işlediğinde, Back-Up Yolda Destek Hizmetleri sizinle…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Aracınızla seyahat planınız var. Tam yola çıkacaksınız, marş basmıyor. Otobandasınız ve akünüz tükendi. Yolda benzinci yok ve benzininiz bitti. Yol boyu Murphy kanunlarının yakanızı bırakmadığını düşünüyorsanız, hayatı kolaylaştıran çözümler bütünü Back-Up bunu tersine çeviriyor. Back-Up Yolda Destek Hizmetleri’yle Türkiye’nin her yerinde 7 gün 24 saat boyunca, bir telefonla yolda yardımınıza koşuyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre Türkiye’de 8 milyonu aşkın kişisel otomobil trafikte bulunuyor. Bu kadar çok otomobil olunca, otoparkta veya trafikte birçok aksilik yaşanabiliyor. Sürücüler otoparktan çıkarken duvara çarpabiliyor, anahtarını kaybedebiliyor, benzinleri veya aküleri bitebiliyor, marş basmayabiliyor, kazalar artıyor… Hayatın her anında üyelerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan Back-Up, Yolda Destek Hizmetleri ile yol boyunca üyelerini yalnız bırakmıyor.

Back-Up Yolda Destek Hizmetleri, Türkiye’nin her yerinde, 7 gün 24 saat, bir telefonla üyelerinin yoldaki sorunlarına çözüm üretiyor. Back-Up Yolda Destek Hizmetleri kapsamında aracın anahtarı kaybedildiğinde Araç Çilingiri Hizmeti veriliyor. Araç arızalanıp yolda kaldığında istenilen noktaya Back-Up’ın Çekici Hizmeti sayesinde ulaştırılıyor. Akü veya benzin bitmesi halinde Akü ve Benzin Takviye Hizmeti sağlanıyor. Araç kaza sonrası serviste kaldığında üyeliklere göre değişen limitlerde ücretsiz olarak Kaza Sonrası İkame Araç Hizmeti veriliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑