Oto Haber

Published on Eylül 13th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Yeni Mercedes-Benz B-Serisi “İstanbul Shopping Fest 2012” ile sahiplerini buldu…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mercedes-Benz Türk geçtiğimiz yıl ilk defa organize edilen, İstanbul’u dünyanın alışveriş, kültür ve eğlence merkezine dönüştüren “İstanbul Shopping Fest 2012” yi,  “ Mercedes-Benz B-Serisi” aracı ile destekledi. Bu kapsamda 3 adet yeni Mercedes-Benz B 180 BlueEFFICIENCY araç, 9-29 Haziran tarihlerini kapsayan “İstanbul Shopping Fest 2012” çekilişi için büyük ödül olarak sunuldu. Yapılan çekilişe gore, Esen Efiloğlu, Efrail Albayrak ve Lokman Atsak ise Mercedes-Benz B 180 BlueEFFICIENCY model araç sahibi olmaya hak kazandı. İSF talihlileri ödüllerini düzenlenen tören ile teslim aldı.

Dünyanın birçok noktasından yüzbinlerce ziyaretçinin ağırlandığı İstanbul Shopping Fest sonunda yapılan çekilişte büyük ödül olarak sunulan B180 Prime model araçlar, İstinye Park, Kanyon, Akmerkez, A – Plus, Palladium ve Optimum alışveriş merkezlerinde sergilendi ve alış-veriş tutkunları ile buluştu. Modanın kalbi olan İstanbul’un tanıtımı, Türkiye’de turizm, tekstil, gıda, teknoloji, kültür ve eğlence sektörlerinin gelişimi için büyük önem taşıyan bu festival, Mercedes-Benz Türk’ün de konuya verdiği önem ve destek sayesinde “Mercedes-Benz” markasını moda ile birleştirdi.

Mercedes-Benz Türk A.Ş. Otomobil Filo Satış Kısım Müdürü Mehmet Anamur, Istanbul Shopping Fest 2012 (ISF) organizasyonu ile gerçekleştirilen bu işbirliğini şöyle değerlendirdi: “Bu yılın başında satışa sunduğumuz yeni B-Serisi, bir önceki modele göre daha konforlu, iç hacmi daha geniş, daha dinamik ve güvenli. Kasım 2011’den bu yana Türkiye’de satışa sunulan, genç ve modern bireyler, aileler ve çiftler için tasarlanan yeni Mercedes-Benz B-Serisi kaliteyi, tarzı, konforu ve lüksü, sportif bir sürüş keyfi ve dinamizm ile bir arada sunuyor.ISF ile işbirliği yaparak bu yepyeni aracı farklı bir mecrada tanıtma fırsatını bulduk. Aracımızın 6 AVM’de sergilenmesi ve alışveriş festivali duyurularında çekiliş ödülleri arasında yer alması, B-Serisi’nin görünürlüğüne ve bilinirliğine önemli bir katkıda bulundu. Bu şekilde yeni kitlelere ulaştık ve olumlu geri dönüşler aldık. Öte yandan hiç şüphesiz, Istanbul Shopping Fest kapsamında tüketicilerin üç Mercedes-Benz otomobilden birini  kazanabilme şansının olması, festivalin itibarını ve ödüllere olan ilgiyi de artırdı.”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑