Oto Haber

Published on Mart 3rd, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Yeni Maserati GranTurismo MC Stradale Cenevre’de!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yeni Maserati GranTurismo MC Stradale ile Dört Koltuklu Sportif Coupe Kavramı Değişecek
İtalyan lüks ve prestijli spor otomobil üreticisi Maserati, göz alıcı tasarımıyla dikkat çeken spor otomobili GranTurismo MC Stradale’nin dört koltuklu versiyonunun dünya lansmanını bu yıl 83. kez kapılarını açacak olan Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirecek. Maserati Yeni GranTurismo MC Stradale ile sportif sürüş ile üstün konfor anlayışını bir araya getirerek dört kişilik sportif coupe kavramını değiştiriyor.
460 HP güç üreten 4.7 litrelik V8 motor, MC Auto Shift yazılımlı 6 ileri otomatik şanzıman, gibi özellikleri ile dikkat çeken Maserati Gran Turismo MC Stradale, ulaştığı maksimum 303 km/s’lik hızla da farkını ortaya koyuyor.
İtalyan lüks ve prestijli spor otomobil üreticisi Maserati, göz alıcı tasarımıyla dikkat çeken sportif coupe modeli GranTurismo MC Stradale’nin dört koltuklu versiyonunun dünya lansmanını bu yıl 83. kez kapılarını açacak olan Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirecek. 460 HP güç üreten 4.7 litrelik V8 motor, MC Auto Shift yazılımlı 6 ileri otomatik şanzıman gibi özellikleri ile dikkat çeken Maserati GranTurismo MC Stradale, ulaştığı maksimum 303 km/s’lik hızla da farkını ortaya koyuyor.
Dört koltuklu Maserati GranTurismo MC Stradale, keskin yol tutuş özelliklerine sahip olmasının yanı sıra sportiflik ve rahatlık anlayışından ise taviz vermiyor. Maserati GranTurismo MC Stradale’nin iç mekanı geniş olmasının yanında konforu ile de göz dolduruyor. Maserati GranTurismo MC Stradale, sportif sürüş ile üstün konfor anlayışını mükemmel bir dengeyle sunarak farkını ortaya koyuyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑