Yazarımız Hüseyin Yayla’dan Başarılı Organizasyon!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

AktiviteÇekmeköy Beşyıldız 1. Etap 2785’de Sosyal ve Sportif Etkinlikler Şenlik Havasında Tamamlandı

Son zamanlarda İstanbul’un kentsel dönüşüm izlerine önderlik yapan, sosyal ve yeşil alanları ile yaşamın yeni merkezi olan Çekmeköy’de bir ilk gerçekleşti.

21- 29 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen organizasyonda başarılı olan gençlere ve çocuklara; ödülleri, site yönetimi ve aileleri tarafından verildi. Bu etkinlikte heyecan, emek, hırs, gözyaşı, sevinç ve dostluk ön plandaydı.

Otogünceldeki başarılı yazıları ile okuyucularına; eğitim, hizmet ve personel konusunda kalitenin önemini vurgulamaya çalışan ve her fırsatta “Önce İnsan” diyen, aynı zamanda yaşadığı sitenin de yöneticiliğini üstelenen Hüseyin Yayla şu açıklamalarda bulundu:

Göreve geldiğimiz günden bugüne site sakinlerimizin daha güvenli, sağlıklı, huzurlu, görsel ve işlevsel amaca hizmet eden bir ortamda yaşamaları ve sitemiz içerisindeki günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla çalışmalarımız devam etmektedir. Bu yıl, hiç olmadığı kadar gençlerimizin ve çocuklarımızın seslerine daha fazla kulak verdik.

Çocuklarımızın/gençlerimizin,  bedensel, zihinsel ve kültürel yönden gelişimlerine katkıda bulunmak, aralarında birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendirmek amacı ile bu yıl sitemizde birçok aktiviteler düzenledik.

Yüzme, basketbol, futbol, koşu, voleybol, sutopu, bisiklet, fıkra-bilmece-resim-müzik-ses ve oyun gösterisi, beceri, güç, özel yetenek gösterisi ve sosyal aktivitelerle çocuklarımıza eğlenceli ve verimli geçecek bir yaz tatili sunmayı hedeflemiştik, bunu da başarı ile tamamladık.

Bu yıl siteler arası yarışmalar düzeyinde Voleybol dalında bir de ikincilik kupası kazandık. Sonrasında sitemizin gençlerini heveslendirmek adına orta yaş üzeri/emektar sakinlerimiz ile gençlerimiz arasında mini futbol turnuvası düzenledik. Herkes çok eğlendi.

Bu etkinlikler sonrasında gençlerimizin/çocuklarımızın kazandıkları deneyim ve becerileri, hatıraları ve ödülleri hayatlarının sonuna kadar unutmayacaklarına inanıyoruz.

Gelecek yıl bu etkinlikleri geleneksel hale dönüştürüp, komşu sitelerimiz ile iş birliği yaparak, bahar şenlikleri, tiyatro, spor, müzik, sergiler, söyleşiler gibi birçok etkinliği bir arada düzenlemek istiyoruz. Çekmeköy bölgesinde sosyal ve kültürel bir zenginlik oluşturup, yaz dönemini festival havası içerisinde geçirmeyi hedefliyoruz. Komşularımızın çocuklara/gençlere yönelik ilgisini ve duyarlığını bildiğimiz için, bugünden gelecek yılın heyecanını yaşıyor, her şeyin düşündüğümüzden daha güzel olacağına yürekten inanıyoruz.

Bu organizasyona başından sonuna kadar destek veren Yönetim Kurulumuza, Site Müdürümüz Erkan Emanet’e, katılımcı çocuklarımıza ve gençlerimize, site sakinlerimize, tüm personel kadromuza ve sizlere katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Seneye daha güçlü projelerde bir arada olma dileğiyle şahsınızda tüm Çekmeköy halkına sevgi ve selamlarımızı sunar, sağlıklı, mutlu ve başarılı günler dileriz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir