Oto Haber

Published on Kasım 11th, 2011 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Volkswagen Ticari Araçlarda indirim

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Amarok ve Transporter modellerinde 2 Bin TL, Caravelle ve Crafter modellerinde 3 Bin TL’ye varan indirim uygulayan Volkswagen Ticari Araç, satış sonrasında da avantajlı paketler sunuyor

Volkswagen Ticari Araç, Amarok ve Transporter modellerinde 2 Bin TL’ye, Caravelle ve Crafter modellerinde 3 bin TL’ye varan indirim uyguluyor.  Vdf ile yapılan işbirliğiyle avantajlı kredi imkanlarının sunulduğu kampanyada ayrıca satış sonrasında da cazip seçenekler var

Volkswagen Ticari Araç, cazip indirimlerin yanısıra avantajlı kredi uygulamaları, özel sigorta ve garanti paketleriyle üstün güvenlik, dayanıklılık ve donanım özelliklerine sahip Volkswagen Ticari Araç modellerine sahip olmayı kolaylaştırıyor. Kampanya kapsamında uygulanan özel indirim oranları sayesinde, Volkswagen Ticari Araç almak isteyenler, geniş ürün yelpazesindeki Amarok ve Transporter modellerinde 2 bin TL, Caravelle ve Crafter modellerinde ise 3 bin TL’ye varan fiyat avantajından faydalanabiliyorlar.

Vdf ile işbirliğinde kredi kampanyaları

Kampanya süresince, Vdf (Volkswagen Doğuş Finans) ile ortaklaşa yürütülen 1,14’lük faiz oranı imkanından yararlanmak mümkün olurken ayrıca Caddy, Transporter, Caravelle ve Crafter modelleri için FullLife (Uzun Vadeli Kasko), FullPlan (Uzatılmış Garanti), FullKoruma paketlerinden herhangi ikisini alan araç sahipleri için faiz oranları, 1.14’den 1.04’e çekiliyor.

Satış sonrasında da cazip seçenekler var…

Volkswagen Ticari Araç, satış sonrasında da avantajlı uygulamalar sunuyor. Trafiğe çıkış tarihi 4 yaş ve üzerinde olan Volkswagen Ticari Araçlar’a yönelik servis kampanyasında, mekanik, elektrik atölye işçiliği, yağ ve yağ değişimi ücretlerinde araç yaşının 3 katı yani; 4 yaşındaysa yüzde 12, 5 yaşındaysa yüzde 15 indirim sunuluyor. Örneğin, 5 yaşında 2.5 TDI 130 PS Volkswagen Transporter’da, motor yağı, yağ filtresi, yakıt filtresi, hava filtresi, polen filtresi, bunların değişim işçiliklerini kapsayan 40 bin km bakımı 636 TL iken kampanya indirimiyle 540 TL’ye yapılıyor.

Kampanya kapsamında ayrıca, Vdf’den çok uygun koşullarla servis kredisi, Volkswagen Orijinal Parçalar’da 2 yıl garanti ve periyodik bakım yaptıran tüm Volkswagen müşterilerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi ücretsiz olarak veriliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑