Trafikte sorumluluk bilinci için güç birliği

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Trafikte Sorumluluk Hareketi’nin 6’ncı paydaş toplantısı trafik güvenliği için çalışma yapan resmi ve özel kurumların katılımıyla gerçekleşti.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediyeleri, Erzincan Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, ODTÜ, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu, BP Türkiye, Brissa, Goodyear Lastikleri T.A.Ş., TOFAŞ, Türk Pirelli, Benchmark, Michelin, TÜVTURK temsilcileri, fikir alışverişinde bulunarak trafik güvenliği alanında yürüttükleri çalışmalardan elde ettikleri deneyimlerini paylaştı.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının koordinasyonunda hayata geçirilen ve bu yıl 3’üncü yılına giren Trafikte Sorumluluk Hareketi, devlet kuruluşları, üniversiteler, sivil toplum örgütleri ve iş dünyasını buluşturmaya devam ediyor.
“Trafikte her an, sorumlu davran” sloganıyla, trafik sorununa dikkat çekmek ve bu konuda ilgili tüm kişi, kurum ve kuruluşları sorumluluğa davet eden hareket kapsamında çoklu paydaş katılımı yaklaşımıyla gerçekleşen ‘Paydaş Toplantıları’nın 6’ıncısı Ankara’da düzenlendi.
Toplantının ilk bölümünde, Trafikte Sorumluluk Hareketi’nin geçmiş dönem çalışmalarının genel bir değerlendirmesi ve önümüzdeki dönem projeleri tartışıldı.
Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu konulu ikinci oturum sonrasında, ‘Trafikte Sorumluluk Platformu’ adı altında oluşumla ilgili bilgiler paylaşıldı ve platformun genel çatısı ile ilgili bilgi verildi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir