Tasarım ve teknolojiyi sentezleyen Yeni Nissan Note Cenevre’de görücüye çıkıyor…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tasarım ve teknolojiyi bir arada sunan Yeni Nissan Note Cenevre’de görücüye çıkıyor

Nissan, pazarın yeni alanlarına cesur tasarım ve heyecan verici teknolojiler sunma geleneğini devam ettiriyor. Tasarım ve teknolojiyi bir arada sunan yeni Nissan Note,
Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk kez görücüye çıkıyor.

Nissan, yenilik, tarz ve heyecanla harmanladığı Qashqai ve Juke modellerinin izlerini yeni Note ile devam ettiriyor. Yeni Note, 5-17 Mart tarihlerinde Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’ında ilk kez sergilenecek. Dinamik tasarımı ve gelişmiş premium teknolojisi ile yeni Nissan Note, erişilebilir ve ekonomik bir paketle müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Nissan’ın sektöre heyecan verici yeni teknolojiler sunan modeli yeni Note’un motoru ve şanzımanı, hem verimliliği hem de sürüş performansını artıran akıllı özelliklere sahip. Yeni Note, sahip olduğu kör nokta uyarısı sistemi, şeritten ayrılma uyarısı ve gelişmiş hareketli nesne algılama sistemi ile kendi sınıfında ilkleri yaratıyor. Üstelik her üç sistemde de geri görüş kamerası sayesinde hava durumundan etkilenmeden net bir görüntü sağlayan geniş açılı arka kameradan gelen verileri kullanarak çalışabiliyor.

İlk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak yeni Nissan Note’un Türkiye’de satışına, 2013 sonbaharında başlanacak. Günlük kullanıma yönelik akıllı ve uygun özellikleri ile B segmenti müşterilerinin taleplerini tam olarak karşılayan Note’un yeni modellerinde 95 gr/km değere denk düşük CO2 emisyonları sağlayan stop-start sistemi standart olarak sunulurken, kullanım maliyetleri de aynı derecede cezbedici hale geliyor.

Yeni Note’un 2 benzinli motor alternatifi üç silindirli ve 12 valfe sahip 1.1988 cc. seride ayrıca 98 hp güç üreten yenilikçi 1.2 litre DIG-S motor ile 90 hp güç, 95 gr/km CO2 emisyonuna sahip ve 3.6 lt/100 km’lik birleşik yakıt ekonomisi sunan 1.5 litre turbo dizel motor bulunmakta. Dizel motor seçenekleri geleneksel dizel motor ekonomisini sağlarken, dört silindirli benzinli motora eşdeğer bir sürüş keyfi sunuyor.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

“Tasarım ve teknolojiyi sentezleyen Yeni Nissan Note Cenevre’de görücüye çıkıyor…” için bir cevap

  1. otomobil muhteşem de bir de fiyatına bakmak lazım.
    Üstüne bir de vergi bindirildi mi biz ancak uzaktan seyrederiz onu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir