Oto Haber

Published on Kasım 25th, 2011 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

SEAT’ınıza özel bakım paketi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

SEAT’ınıza özel bakım paketi

Doğuş Otomotiv-SEAT Yetkili Servisleri’nde yıl boyunca devam eden 6 yaş ve üzeri SEAT araçlara özel bakım kampanyasına ek olarak, 24 Aralık tarihine kadar geçerli olmak üzere, 2-6 yaş arası araçlara özel bakım paketi ayrıcalığı sunuluyor.

Castrol motor yağı, hava filtresi, polen filtresi ve yağ filtresi değişiminden oluşan araç bakım paketi 6 yaş ve

üzeri araçlar için sadece 149 TL, 2-6 yaş araçlar için ise sadece 249 TL’ye sunuluyor.

Doğuş Otomotiv -SEAT, satış kampanyalarının yanısıra, satış sonrası hizmetlerde sunduğu avantajlarıyla da fark yaratıyor. SEAT’ın uygulamaya aldığı ve 24 Aralık tarihine kadar devam edecek ‘Bakım Kampanyası’, 2-6 yaş arası modelleri de kapsıyor.

“Bir SEAT’ı en iyi tanıyan, yine bir SEAT yetkili servisidir” düşüncesiyle başlatılan kampanyada SEAT kullanıcılarına araçlarının ömrünü uzatan, uzun vadede aracın değerini koruyan bakım hizmetleri avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

Türkiye’nin 40 noktasında bulunan SEAT yetkili servislerinde geçerli kampanya süresince araç bakım paketi fiyatı, 2-6 yaş arası SEAT modelleri için 249 TL, 6 yaş ve üzeri SEAT modelleri için ise 149 TL olarak veriliyor. Bakım paketinde Castrol marka motor yağı, hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi bulunuyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑