Oto Haber no image

Published on Temmuz 4th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Premio ve İş Bankası Motorlu Taşıt Vergisi öderken kazandırıyor!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Goodyear Lastikleri T.A.Ş.’nin tescilli ‘hızlı otomobil servisi’ markası PREMIO, Motorlu Taşıtlar Vergisini (MTV) 2 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında, www.gib.gov.tr’den İş Bankası Maximum Kart ile ödeyen müşterilere “ücretsiz araç güvenlik kontrol” hizmeti veriyor. Ayrıca Premio, “rot ayarı ve nitrojen dolumu” hizmetini sadece 24 TL’ye sunuyor.

Ocak ayında birincisi gerçekleştirilen ve müşteriler tarafından büyük taleple karşılanan Premio-İş Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) kampanyasının ikincisi başladı.

2 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında, MTV ödemesini www.gib.gov.tr’den İş Bankası Maximum Kart ile yapan müşteriler,  31 Temmuz  tarihine kadar, Premio servislerinde “ücretsiz araç güvenlik kontrol” hizmeti kazanacak, “rot ayarı ve nitrojen dolumu hizmetini” de sadece 24 TL’ye alabilecekler.

İş Bankası Maksimum Kart kullanıcıları, www.gib.gov.tr adresinden 31 Temmuz 2012 tarihine kadar yapacakları MTV ödemelerinde 500 TL’ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit imkanına sahip olacak.

Kampanyadan yararlanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dekontunun veya vergi alındısının Premio servislerine gösterilmesi yeterli.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑