Oto Haber

Published on Aralık 6th, 2011 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Performans canavarı BMW G 650 GS motosiklet, Daybuyday.com’da

Performans canavarı BMW G 650 GS motosiklet, Daybuyday.com’da

Daybuyday.com, İstanbul yollarına
yeni motosiklet tutkunları kazandırıyor   

İnternet alışverişinin yenilikçi adresi Daybuyday.com, yine bir ilke imza atıyor. Daybuyday.com, 7-13 Aralık 2011 tarihleri arasında sürecek olan BMW G 650 GS kampanyasıyla ilk kez bir motosiklete indirim kuponu ve sürüş hizmetini birlikte sunuyor. 1.201 Euro değerindeki indirim kuponunu 299 Euro’ya alan motosiklet tutkunları, aynı zamanda bir günlük bir sürüş eğitimine de kavuşuyorlar. Performans canavarı BMW G 650 GS motosiklete, toplam 902 Euro indirimle satın alma olanağı veren kampanyayla 11.200 Euro değerindeki BMW motora, 10.298 Euro fiyatla sahip olmak mümkün oluyor.

 

İstanbul yolları yeni motosiklet tutkunlarına hazırlanıyor. İnternet alışverişinin yenilikçi adresi Daybuyday.com, yeni BMW G 650 GS kampanyasıyla hem 1.201 Euro değerinde indirim kuponunu hem de farklı seviyelerde sürüş hizmetini bir arada sunuyor. Daybuyday.com, 7-13 Aralık 2011 tarihleri arasında sürecek kampanyayla BMW G 650 GS motosikleti, 902 Euro indirimle satın alma imkanı veren 1.201 Euro’luk indirim kuponunu 299 Euro‘ya satıyor. İndirim kuponunu satın alanlar, hemen kendilerine en yakın Borusan mağazasına giderek bu performans canavarı motosiklete 11.200 Euro yerine 10.298 Euro’ya sahip olabiliyor. Bunun yanı sıra BMW G 650 GS motosikleti satın alanlara ücretsiz  “Başlangıç Giriş” veya “Güvenli Sürüş Giriş” olarak 1 günlük bir eğitim de hediye ediliyor.

 

Sürüş eğitimleriyle şehir trafiğine hazırsınız!

 

Daha önce motosiklet kullanmamış kişileri düşünen Daybuyday ve BMW, indirim kuponunu alanlara “Başlangıç Giriş Programı” hediye ediyor. Başlangıç seviyesi programında katılımcılara teorik ve pratik olarak motosiklet hakkında bilgiler veriliyor. Motosiklet ile yeni tanışan kişiler, Borusan Oto İstinye tesisleri içinde yer alan BMW Rider Academy sahasındaki trafiğe kapalı alanda yola hazırlanacak.

 

Motosiklet kullanmayı bilenleri de düşünen Daybuyday ve BMW, bu kişilere de “Güvenli Sürüş Giriş Programı” hediye ediyor. Kullanıcıları motosikletleri ile bütünleştirmeyi amaçlayan Güvenli Sürüş programında, günlük motosiklet kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında hem teorik bilgi veriliyor hem de bu bilgiler uygulamalı olarak gösteriliyor. Şehir trafiğinin de simüle edildiği programlarda, kendini geliştirmek isteyen motosiklet sürücüleri için çeşitli senaryolar da canlandırılıyor ve risk faktörleri değerlendiriliyor.

Tags: ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑