Oto Lastik

Published on Ağustos 2nd, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Pirelli düzenlediği “Tatil Yolunda” uygulaması ile kazandırıyor

Pirelli resmi Facebook sayfasından düzenlediği ‘Tatil Yolunda’ uygulaması ile kazandırıyor

Pirelli, sosyal medyada düzenlediği yarışmalar, uygulamalar ve bilinçlendirme çalışmalarıyla hayatın her anında yanınızda olmaya devam ediyor. Pirelli resmi Facebook sayfasından düzenlediği ‘Tatil Yolunda’ uygulaması ile yaz ayları boyunca en güzel yolculuk anılarını ve fotoğraflarını paylaşanlar indirim ve hediye kazanma şansı yakalıyor.

Pirelli, Facebook sayfası üzerinden düzenlediği ‘Tatil Yolunda’ uygulaması ile  bayram ve yaz tatili yolculukları boyunca, anılarını ve fotoğraflarını paylaşan kullanıcılara lastik indirimi ve hediyeler veriyor.

01 Ağustos – 01 Eylül tarihleri arasında Facebook.com/pirelliturkey sayfasından ‘Tatil Yolunda’ uygulaması üzerinden sayfayı beğenerek tatil anılarını ve fotoğraflarını paylaşan 1 kişi lastik alımlarında geçerli %50 indirim kazanırken, 50 kişi Formula1 bilekliği, 30 kişi Pirelli t-shirt, 20 kişi ise Pirelli şapkası kazanma fırsatı elde edecek.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑