Oto Lastik

Published on Aralık 11th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Kar Kapıda, Yaz Lastikleriniz Pratik Depo’da!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Trafikte Emniyetiniz İçin Kış Lastiği Kullanın, Yaz Lastiklerinizi Pratik Depo Saklasın!

Kış geldi, kar kapıda derken emniyetsiz yola çıkmak kötü sonuçlara sebebiyet verebiliyor. Trafikteki her sürücünün kar lastiği kullanması kışın zorlu şartlarında hayati önem taşıyor. Kış lastiklerinin zamanı gelmişken yaz lastiklerinizi nereye koyacağım diye düşünmenize de gerek yok. Çünkü Pratik Depo bu hizmeti ayağınıza getiriyor.

“Eşya Yönetim Çözümleri” vizyonuyla eşyalarınızın atıl olarak saklanmasına son veren Pratik Depo, kış mevsiminde yazlık lastikleri rafa kaldırmanıza yardımcı oluyor. Kışın zorlu hava şartlarında arabanızla seyahat etmek olumsuz olaylarla sonuçlanabiliyor. Bunu önlemek için de kış lastiği kullanmak çok önemli bir konu. Peki ya, yaz lastikleri ne olacak? İşte bu noktada Pratik Depo devreye giriyor. Kışın rafa kalkacak lastikler size özel depolama seçenekleriyle hiç bir zarar görmeden Pratik Depo’nun modern depolarında saklanıyor. Eşyanızın sahip olduğu değere değer katan çözümler geliştiren Pratik Depo bu hizmetiyle kış lastiği kullanımının önemine dikkat çekiyor. Bu kış arabanızı daha güvenli kullanın, gözünüz arkada kalmasın…

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑