Oto Lastik

Published on Haziran 18th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Goodyear’dan “FleetOnline Solutions” ile Ağır Vasıta Filolarına Tam Destek!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

GoodyearFleetFirst hizmeti ile 7/24, yılın 365 günü 20 ülkede 200 bin kamyona hizmetveriyor. Goodyear, Fleet Online Solutions programı kapsamındaki Mobil Teknik Değerlendirme hizmetini
Türkiye’de de hayata geçirdi.
Dünyanınen büyük lastik şirketlerinden olan Goodyear’ın FleetFirst müşteri destekprogramları 20’den fazla Avrupa ülkesinde 200 bini aşkın sayıda kamyona hizmetveriyor. Filo operatörlerine gerek duruş süresini, gerek toplam sahip olmamaliyetini düşürerek yardımcı oluyor.
GoodyearFleetFirst birinci sınıf lastikler ve hizmet desteğinin yanı sıra 24 saatulaşılabilen yol yardımı sağlıyor. Yakıt ekonomisinin optimize edilmesi ve lastikömrünün uzamasının yanı sıra etkili bakım ve süratli yol yardımı ile duruşsüresinin azalmasını sağlıyor.
Goodyear’ın,filo ve bayi arasındaki en üst kalitedeki profesyonel işbirliğini sağlayanFleet Online Solutions uygulamasının, ürünlerin teknik analizler ile ilgili fazıolan Mobil Teknik Değerlendirme (FOS Mobile Techincal Evaluation) hizmeti, Haziranayının başı itibarı ile Türkiye’de de hayata geçti.
Goodyearhizmetleri Avrupa kapsamlı, yaklaşık 2000 hizmet sağlayıcıdan oluşan TruckForceağı tarafından sağlanıyor ve 24 saat uluslararası yol kenarı yardımıServiceLine ile destekleniyor. Goodyear çözümleri internet temelli filo yönetimprogramı FleetOnlineSolutions sistemiyle lastik bakımında en son gelişme olanFleetOnlineSolutions Mobile sistemlerini de içeriyor.
Goodyear TicariLastikler Pazarlama Müdürü Faruk Uslu, “Filoların lastikleriniseçerken mümkün olan en iyi tercihlerde bulunmalarına yardımcı olmak ve bulastiklerin ömürleri süresince optimum performans göstermesini sağlamakistiyoruz. Goodyear FleetFirst programlarımız bunu sağlıyor” şeklinde konuştu.
Goodyear FiloSatış Müdürü Can Okyay ise şunları ekledi: “Bu program sayesindemüşterilerimize; filolarındabulunan ve olması gereken değerden daha düşük olan lastikler hakkında bilgi,adetsel olarak filolarındaki en güncel lastik diş derinliği dağılımları, seçililastiğin rakiplerle karşılaştırmalı kilometre performansı ve yapılanprojeksiyonlar ile son ziyarete ve çalışmaya dair genel durum raporu gibiverileri en doğru şekildeki ölçümlerle hızlı bir şekilde sunulabilmekteyiz”.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑