Continental lastikleri, EURO 2012 resmi futbol topu hediyeli!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

EURO 2012 resmi sponsoru Continental, 15 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında 4 adet Continental marka otomobil lastiği, 4×4 ve hafif ticari araç lastiği alan herkese Adidas marka EURO 2012 resmi futbol topu hediye ediyor.

Ayrıca Bonus Card sahiplerine özel bir kampanya da bu yaz Continental’den geliyor. Continental’in yeni yaz kampanyası kapsamında 1 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Bonus üyesi yetkili bayilerde Continental marka lastikler, 12 taksit veya 2 ay erteleme fırsatı ile sunuluyor.

Avrupa’nın en büyük, dünyanın üçüncü büyük otomotiv yan sanayi tedarikçisi ve en büyük orijinal ekipman lastik tedarikçisi Continental, yazı özel bir kampanyayla karşılıyor. Bu kapsamda 15 Mayıs -15 Haziran tarihleri arasında 4 adet Continental marka otomobil lastiği, 4×4 ve hafif ticari araç lastiği alan tüketicilere Adidas marka EURO 2012 resmi topu hediye ediliyor.

Ayrıca Continental bu yaz Bonuscard sahiplerine de özel bir fırsat sunuyor. Continental marka lastikler Bonuscard sahiplerine 1 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında 12 taksit veya 2 ay erteleme fırsatı ile sunuluyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir