Oto Lastik

Published on Mayıs 22nd, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Bridgestone’un Türkiye’deki sosyal medya yönetimi Promoqube’a emanet

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bridgestone’un, sosyal medya danışmanlığı, topluluk yönetimi, dijital itibar yönetimi / sosyal medya takibi ve social CRM yönetimi alanlarında danışmanlık hizmetleri sosyal medya ajansı Promoqube tarafından yönetilecek.

133.500’den fazla çalışanı ile 150 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın lastik devi Bridgestone Türkiye’de ise Brisa tarafından pazara sunuluyor. Bridgestone, Türkiye’deki sosyal medya pazarlama çalışmaları için iki aydır devam eden ajans seçim sürecinin ardından, Türkiye’nin ve dünyanın en prestijli markalarına sosyal pazarlama çözümleri sunan Promoqube ile birlikte çalışma kararı aldı.

Brand Finance tarafından dünyanın en değerli lastik markası olarak gösterilen Bridgestone, Promoqube’un belirlediği sosyal medya stratejisi ile ürün ve hizmetlerini daha geniş bir kitleye ulaştırmayı hedefliyor. Dijital iletişim stratejilerinin geliştirilmesi, sosyal medya iletişiminin sürdürülmesi ve kampanya üretiminin yanı sıra, social CRM projelerinin yaratılmasında da Promoqube ile ilerleyecek olan Bridgestone, bundan sonra sosyal medyada çok daha fazla konuşulacağa benziyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , ,



Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑