Oto Haber

Published on Ekim 2nd, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

Nissan Juke, trafikte bir adım önde…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

3M’nin Scotchprint™ 1080 Serisi Araç Kaplama Folyoları ile kaplanan Özel Nissan Juke araçları, piyasaya sunuldu.
Yüksek performanslı araçları kaplama ve kişiselleştirmedeki modern uzmanlığıyla bilinen ve önemli markalar için projeler üreten 3M, Nissan Almanya ile işbirliği yaptı. Özel Seri olarak üretilen 400 adet Nissan Juke; farklılık sunan teknik özelliklerin yanında daha da özel olması için 3M’nin inovatif araç kaplama folyo yelpazesindeki mat siyah renk ile kaplandı.
Hızlı uygulanan, baskı ve laminasyon gerektirmeyen Scotchprint™ 1080 Serisi Araç Kaplama Folyoları; içeriğinde kullanılan ControlTac teknolojisi ile yapışkanın ilk temas alanını azaltıyor ve uygulayıcının uygulama esnasında grafiği tekrar pozisyonlandırmasına olanak veriyor. Üründe yer alan diğer bir özellik olan Comply teknolojisi ise hızlı ve kolay uygulama imkânı sağlayıp baloncuk oluşumunu engelliyor.
3M, özel serinin üretilmesi aşamasında Nissan Almanya’ya yönetimin geliştirilmesi ve süreç kontrolünün tüm yönlerini aynı anda ve tek yerde gerçekleştirmek için çözümler önerdi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑