Oto Haber no image

Published on Temmuz 25th, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

MANN-HUMMEL yılın tedarikçisi oldu

MANN+HUMMEL ilk defa saygın ticaret grubu TEMOT  International’ın tarafından “Yılın Tedarikçisi” ödülüne layık görüldü.

Uluslararası lider otomobil yedek parça toptan distribütör grubu TEMOT,  MANN+HUMMEL’ e ilk defa  “Yılın Tedarikçisi” ödülünü verdi. Temot International, bu yıl, Müşteri / Tedarikçi ilişkilerinin onurlandırlandırdığı Mann Hummel’e bu ödülü verirken  serbest yedek parça pazarındaki satıcılar için kapsamlı satış, pazarlama desteği ve üstün tedarik servisini baz alarak seçimini gerçekleştirdi.

IAM Satış Başkan Yardımcısı Petra Engels, IAM Merkezi Avrupa Satış Müdürü Brigitte Steinbach ve Kilit Müşteri Yönetimi Uluslararası Hesaplar‘dan Dolores Ubina Arqués ödülü her yıl İspanya’nın Sitges kentinde düzenlenen “Executive Supplier Event” isimli törende aldılar. Engels, ödüle ilişkin yaptığı konuşmada: “Farklı pazarlardaki tüm enerjik istekler, harika aktiviteler ve yüksek angajmanlar olağanüstü performanslara imkan verdi ve bize “Yılın Tedarikçisi“ ödülünü kazandırdı. TEMOT International üyelerinin MANN-FILTER ekibini Avrupa‘daki performansından dolayı bu ödüle layık gördüğüne çok sevindim” dedi.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑