Oto Haber

Published on Haziran 15th, 2015 | tarafından OtoGüncel

0

Klasik Otomobil Güzellik ve Zarafet Yarışması Başladı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Son yılların en ilgi çeken etkinliklerinden biri olan Istanbul Concours d’Elegance Klasik Otomobil Güzellik ve Zarafet Yarışması, Işıklar Holding ve Julius Baer ana sponsorluğunda, 13-14 Haziran 2015 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor.

2 gün boyunca renkli görüntülere sahne olacak etkinlik sonunda klasik otomobiller 4 farklı kategoride değerlendirilerek, ödüllerine kavuşacaklar.

Haliç Kongre Merkezi’n de Organizasyon Komitesi Başkanı Uğur Işık tarafından kurdele kesilerek başlayan Istanbul Concours d’Elegance, jüri üyelerinin değerlendirmelerinin ardından ziyaretçi akınına uğradı.

Organizasyon Komitesi Başkanı Uğur Işık 2 gün boyunca İstanbul’un cemiyet ve iş dünyası başta olmak üzere, klasik otomobil tutkunları için cazibe merkezi olduğunun altını çizerek; “Uluslararası markaların etkinliğimize sponsor olarak verdiği destekten dolayı büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Istanbul Concours d’Elegance’ı her geçen sene daha büyük bir istek ve tutkuyla düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.

Istanbul Concours d’Elegance boyunca yarışmada yer almaya hak kazanan otomobiller 2 gün boyunca, yıllarına göre tanımlanan 4 farklı kategoride, Annette Abacı , Dominik Fischlin, Vaughn Andraco , David Cottingham, Ekber Onuk , Saydun Gökşin  gibi alanlarında uzman otoritelerden oluşan jüri heyeti tarafından değerlendirilecek.

azar akşamı IWC & Numarine Özel Gala Yemeğinin ardından gerçekleşen ödül töreninde dış görünüm, iç tasarım, orjinallik ve tarihçesi gibi yaklaşımlar üzerinden verilen  puanlamalara göre ödüllerine kavuşacaklar.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: ,Yazar Hakkında

OtoGüncel haber Editörü


Üste Git ↑