Kampanyalar

Published on Ağustos 17th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Volkswagen Ticari Araç’tan bayram kampanyası

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Volkswagen Ticari Araç’ın Ramazan Bayramı’na özel kampanyasında 7 bin 250 TL’ye varan indirimler sunuluyor.

Volkswagen Ticari Araç avantajlı fiyat uygulamaları Ramazan Bayramı’nda da devam ediyor. Model gamında yer alan Transporter, Caravelle, Crafter ve Amarok ile Caddy modelinin dahil olduğu kampanyada yüzde 4 ile yüzde 7,8 arasında değişen oranlarda indirim olanakları sunuluyor. 

Volkswagen Ticari Araç tarafından gerçekleştirilen kampanya kapsamında Transporter modelinde 5 bin 500 TL’ye, Caravelle 7 bin 250 TL’ye ve Crafter modellerinde 3 bin 500 TL’ye varan indirim uygulanıyor.

Kampanya süresince Caddy modellerinde de yüzde 7,8 oranında bir indirim sözkonusu. Caddy Kombi 1.6 TDI Trendline 42 bin 710.-TL’den, Caddy Kombi 1.6 TDI Comfortline ise 48 bin 758.-TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla satın alınabiliyor.

Amarok modellerinde de yüzde 4 ile yüzde 7,7 arasında değişen indirim olanaklarının yer aldığı kampanyada Amarok’un 4×2 versiyonuyla 4×4 versiyonu arasındaki fiyat farkı da 6 bin 500 TL olarak belirlendi. Bayram kampanyasında Amarok 2.0 BiTDI Trendline modelin 4×2 versiyonu 54 bin 680 TL’den, 4×4 versiyonu ise 61 bin 180 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatla alınabiliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑