Kampanyalar

Published on Ocak 16th, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

Volkswagen Binek Araç’ta kampanyalar devam ediyor.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Volkswagen Binek Araç Aralık ayında başlattığı kampanyasına devam ediyor. Ocak ayı sonuna kadar devam eden kampanyada, Euro ile satılan modellerde uygulanan sabit kur avantajının yanısıra, Polo, Golf ve Jetta modellerin benzinli modelleriyle, Passat ve Passat Variant modellerinde yüzde 4,5’a varan indirim sunuluyor. Kampanyada ayrıca, Tiguan’ın 1,4 TSI 160 PS 4 MOTION versiyonu 1.300 Euro indirimle satılıyor.

Volkswagen Binek Araç, Aralık ayında başlattığı kampanyasını devam ettiriyor. Euro ile satışı gerçekleşen Tiguan, CC, Scirocco ve Golf R modellerinde uygulanan ‘Sabit Kur’ avantajında 1 Euro, 2,19 TL olarak sabitleniyor.

Ayrıca, Polo, Golf, Jetta, Passat ve Passat Variant modellerinin benzinli versiyonlarında, yüzde 4,5’a varan fiyat avantajı sağlanıyor.

Kampanya süresince Touareg için de sabit kur avantajı mevcut. 1 Euro’nun 2,29 TL olarak sabitlendiği Touareg modeli için ayrıca, özel paket avantajı da devam ediyor. Otomatik seviye kontrolü ve hıza duyarlı elektronik amortisör kontrol sistemine sahip ‘Havalı Süspansiyon Sistemi’ ve yolculukları daha keyifli kılan ‘Panaromik Cam Tavan’dan oluşan özel konfor paketini almak isteyen kullanıcılara anahtar teslim fiyatı üzerinden 4 bin Euro indirim uygulanıyor.

Kampanya kapsamında, Yeni Tiguan’ın 1,4 TSI 160 PS 4MOTION® Sport&Style versiyonuna 1.300 Euro indirimle sahip olma imkanı da mevcut.

Bununla birlikte tüm Volkswagen modellerine, Volkswagen Doğuş Finans’tan özel TL kredi faiz oranıyla sahip olunabiliyor. Araç bedelinin yüzde 80’ine kadar kampanyalı kredi faiz oranı yüzde 1,19 olarak verilirken, ‘Hep Yeni Paketi’ kapsamında iki sigorta ürünüyle birlikte alınacak araçlarda (Kasko, Uzatılmış Garanti v.b.) kredi oranı yüzde 1,09 olarak sunuluyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑