Kampanyalar

Published on Temmuz 7th, 2011 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Temmuz Ayında Subaru Legacy 7 Bin Tl’ye Varan İndirim Sunuyor

Legacy Sedan ve Legacy SW modellerinde özel indirimler uygulayan Subaru, yaz aylarıyla birlikte sunduğu cazip fırsatlara devam ediyor! Temmuz ayında Subaru sahibi olmak isteyenler, peşin alımlarda 7 bin TL’ye varan indirimlerden yararlanabiliyor.

Benzersiz teknolojisi, üstün motor performansı ve yüksek güvenlik özellikleriyle pazarda fark yaratan; tüketicileri ileri teknoloji ve konforla buluşturan Subaru, Temmuz ayında da avantajlı kampanyalarına devam ediyor.

 

 

Legacy’nin Sedan modellerinde anahtar teslimde 7 bin TL’ye varan (6 bin 884 TL) indirim kararı alan Subaru, otomobil tutkunlarının bu yaz Subaru konforu ve güvenliğine ulaşabilmesi için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.

Legacy’nin SW (Station Wagon) versiyonu için, benzinli araçlarda 6 bin TL’ye (5 bin 900 TL), dizel araçlarda ise 5 bin TL’ye (4 bin 600 TL) varan peşin alım indirimleri sağlayan Subaru,  Mayıs ayında başlattığı kredili alım fırsatlarını da sürdürüyor.

Subaru Legacy Sedan ve Legacy SW’nin farklı modellerinin kampanya süresince tavsiye edilen anahtar teslim fiyatları şöyle:

MODEL

TAVSİYE EDİLEN KAMPANYALI ANAHTAR TESLİM SATIŞ FİYATI

LEGACY
LEGACY SEDAN AWD 2.0 CVT

74.765 TL

LEGACY SEDAN AWD 2.0 CVT

75.860 TL

LEGACY SEDAN AWD 2.0 CVT

77.540 TL

LEGACY SW AWD 2.0 CVT

77.151 TL

LEGACY SW AWD 2.0 CVT

81.273 TL

LEGACY SW AWD 2.0 DS-D 6MT

95.230 TL

Tags: , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑