Kampanyalar

Published on Aralık 7th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Suzuki SX 4 S-Cross’ta Takas Desteği!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Suzuki Yeni Modeli SX 4 S-Cross’ta Aralık Ayı Boyunca 3 bin TL’ye varan Takas Desteği Sunuyor

Suzuki, SX4 S-Cross modelini tercih eden müşterilerine, Aralık ayında düzenlediği kampanya ile 51 bin 560 TL’den başlayan fiyatı üzerinden, 3 bin TL’ye varan takas desteği sağlıyor.  

Suzuki’nin Crossover segmentindeki otomobili Suzuki SX4 S-Cross, sunduğu ayrıcalıklı sürüş konforu ve Aralık ayında yaptığı kampanya ile yeni yıla hızlı/avantajlı bir giriş yapıyor.

Suzuki’nin modern ve farklı çizgisiyle önceki modellerinden ayrılan, günlük hayatta daha fazla özgürlük ve tarz arayan otomobil tutkunlarını hedefleyen SX4 S-Cross; Aralık ayında, özel bir kampanya ile satışa sunuluyor. Suzuki ,SX4 S-Cross modeli için, Aralık ayı boyunca 51 bin 560 TL’den başlayan fiyatı üzerinden 3 bin TL’ye varan takas desteği sağlıyor.

Suzuki SX4 S-Cross

S-Cross çekici tasarımı yanında pazarda rakiplerinden farklılaşacak bir çok üstünlüğe sahip. En başta 1600 cc’lik motorlarda SUV segmentinde kısıtlı seçenekler sunulurken, Suzuki S-Cross rekabetteki en geniş motor ve şanzuman seçeneklerini sunuyor. S-Cross’un motor yelpazesi 1.6 Dizel ile 1.6 Benzinli Düz ve Otomotik vites seçeneklerini barındırıyor. Ayrıca hem Dizel, hem de benzinli araçlarda 4x2’nin yanında, 4×4 de bulunuyor.

SX4 S-Cross; 4×4 Allgrip teknolojisiyle 4 farklı sürüş keyfi yaşatıyor. Allgrip sistemi normal sürüş koşullarına özel auto, virajlı yollara özel ve performansı arttırıcı spor, karlı yollara özel kar ve çamur, kum veya çok karlı yollar için ise kilit olmak üzere 4 farklı sürüş modu sunuyor.

Etkin motor teknolojisiyle sınıfının en düşük yakıt tüketimine (şehirdışı 3,8 lt / 100 km) sahip olan SX4 S-Cross, sınıfındaki en büyük  sunroofu ile  arka koltukta oturanlara bile panoramik görüntü  keyfi yaşatıyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑