Kampanyalar

Published on Şubat 4th, 2012 | tarafından Abdülkadir YEŞİLYURT

0

Şubat ayında citroën modellerinde cazip firsatlar var

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Türkiye’de 50’den fazla noktada satış ve servis hizmeti veren Citroën, tüketicilere avantajlar sunmaya devam ediyor. Şubat ayı boyunca tüm Citroën modellerinde kaçırılmayacak fırsatlar tüketicileri bekliyor.

Citroën’in Şubat ayına özel kampanyası tüm modellerde 18 bin TL için 18 ay yüzde 0 faiz avantajı sunuyor. Binek modellerde peşin alımlarda 4.000 TL’ye, ticari modellerde ise kredi avantajıyla birlikte 5.000 TL’ye varan ekstra indirimler tüketicileri bekliyor.

Tüketiciler, Zenith camıyla segmentinin en geniş ve ferah görüş açısını sunan C3 modeline   2.250 TL,  geniş iç mekânı ve 7 kişiye kadar oturma imkânı sunan C4 Picasso modeline 4.000 TL,  stili ve sahip olduğu zarif dokunuşları ile dikkat çeken C5 modeline 2.000 TL ve C3 Picasso modeline 2.400 TL indirim avantajı ile sahip olabiliyor. Bunun yanı sıra, diğer tüm binek modellerinde de cazip avantajlar sunuluyor.

Citroën ticari modellerinde de boş yok

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën; ticari araç segmentinin önde gelen modeli Citroën Nemo ile güç, yakıt tüketimi ve güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo Combi modelleri içinde cazip fırsatlar hazırladı.

Berlingo modelinde 5 bin TL’ye varan indirim avantajının yanı sıra alarm, ön ve arka park sensöründen oluşan City Pack kampanyası da devam ediyor. Nemo modelinde ise 4.000 TL’ye varan indirim tüketicileri bekliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags:Yazar Hakkında

1987 yılında Niğde de doğdu. İlköğretim ve liseyi Amasya’da tamamladı. 2006 yılında Dicle Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Otomotiv Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2007 yılında Marmara üniversitesine kabul edildi. 2010 yılında Marmara Üniversitesi’nden otomotiv öğretmeni olarak mezun oldu. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde “Silindir basınç değişiminin titreşim üzerine etkileri” konulu yüksek lisans tez çalışmasını sürdürüyor. İngilizce bilen Yeşilyurt; otomotivin tarihi gelişimi, içten yanmalı motorlar ve araçlarda arıza teşhisi konularında çalışmalar yürütmektedir.


Üste Git ↑