Kampanyalar

Published on Ekim 5th, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Skoda’da ÖTV zammı yok, 9 bin 150 TL’ye varan takas avantajı var

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Skoda, 3 puanlık ÖTV artışını Ekim ayında da fiyatlarına yansıtmazken, tüm modellerinde 9 bin 150 TL’ye varan takas indirim avantajları sunuyor. Bunun yanısıra Yeti ve Superb modellerinde Skoda müşterilerine kaçırılmayacak sürpriz hediyeler sunuyor. Superb Elegance 1,6 TDI araçlar için 4.000 TL değerinde elektrikli sunroof, bolero radyo, ısıtmalı ön ve arka koltuklar ve trifid tipi alaşım jantları içeren Prestij Paketine sahip olmak için sadece 500 TL fark yeterli oluyor. Yeti’de ise metalik renk farkı Skoda’dan.

Skoda, Ekim ayında da kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yüzde 3’lük ÖTV artışını Ekim ayında da fiyatlarına yansıtmama kararı alan Skoda, bununla birlikte yüksek teknolojili motorlara ve zengin donanımlara sahip modellerini 9 bin 150 TL’ye varan özel takas indirimleriyle satışa sunuyor.

Ekim ayında, tüm Skoda yetkili satıcılarında geçerli kampanya çerçevesinde ÖTV farksız kampanyalı fiyatı 29 bin TL’den başlayan markanın popüler modeli Fabia’nın tüm versiyonları, 950 TL’ye ulaşan takas indirimleriyle satılıyor.

Geniş bagaj hacmi, pratik kullanım özellikleriyle tam bir aile otomobili olan Roomster ise, 32 bin TL’den başlayan ve ÖTV farkı yansıtılmamış fiyatlarla sunuluyor. Roomster’a bu fiyatlar üzerinden Ekim ayı boyunca 1.100 TL’ye varan takas indirimi de uygulanıyor.

Skoda ailesinin konfor, düşük tüketimli motor seçenekleri ve geniş bagaj hacmini bir arada sunan popüler modeli Octavia ise, ÖTV farksız 40 bin 700 TL’den başlayan fiyatlara satılmaya devam ediliyor. Bu modelde Ekim ayına özel 2 bin 200 TL’ye varan takas indirimleri de, Octavia’yı cazip hale getiriyor.

Yakıt tüketimi düşük 1.6 lt dizel motorlu Greenline seçeneğiyle sınıfında fark yaratan Skoda’nın SUV modeli Yeti de, Ekim ayı avantajlarından  yararlanıyor. 4×2 ve 4×4 seçenekleri bulunan Yeti, bir yandan Ekim ayında 45 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunulurken, diğer yandan 6 bin 100 TL’ye varan takas indirimleriyle satılıyor. Bu avantajlara ek olarak Yeti’nin çarpıcı metalik renkleri için herhangi bir fark alınmıyor.

Geniş ve konforlu iç mekanı, kendisine özgü iki farklı şekilde açılabilen bagaj kapağı, düşük yakıt tüketimi sunan motor seçenekleriyle prestij simgesi olan Superb’de de avantajlar sürüyor. ÖTV farkının yansıtılmadığı 54 bin 500 TL’den başlayan fiyatlara sahip Superb’de, 4 bin TL ile 9 bin 150 TL arasında değişen takas indirimleri de Ekim ayında Skoda’nın sunduğu fırsatlar arasında. Bununla birlikte konfor ve yakıt ekonomisini kusursuz birlikteliğini simgeleyen Superb Elegance 1,6 TDI araçlar için çok özel bir avantaj Ekim ayında müşterilere sunuluyor. 4.000 TL değerinde elektrikli sunroof, bolero radyo, ısıtmalı ön ve arka koltuklar ve trifid tipi alaşım jantları içeren Prestij Paketi için sadece 500 TL fark talep ediliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑