Kampanyalar

Published on Mayıs 15th, 2011 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Renault Yetkili Servislerinde Yaza Merhaba Kampanyası

Renault ve Dacia araç sahiplerinin otomobillerini yaz aylarına hazırlamak, araçlarının bakımını yaptırarak güvenli bir şekilde kullanmalarını sağlamak, indirim ve diğer avantajlardan faydalandırmak amacıyla, 16 Mayıs – 25 Haziran 2011 tarihleri arasında “Renault Yaz Servis Kampanyası” gerçekleştiriliyor. Böylece Renault ve Dacia müşterilerine yaza girerken araçlarının bakım onarımlarını yaptırmaları ve güvenle tatile çıkabilmeleri için önemli bir avantaj sunuluyor.

Bu kampanya ile, Renault ve Dacia araç sahiplerine, Renault Yetkili Servislerinde; Renault Fix Servis Paketleri ve Elf motor yağlarında %20 indirim (ön cam hariç), 4 Yaş ve üzeri araçlarda %25 indirim ve Worldcard, Bonus Card, Maximum Karta 6 taksit imkanı bulunuyor. Tüm bu fırsatların yanısıra 4 adet Goodyear lastik alana bisiklet hediyesi, 4 adet Michelin lastik alana 100 TL’ ye kadar Migros çeki hediyesi de veriliyor.

Tags: , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑