Kampanyalar

Published on Nisan 15th, 2014 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Polo’da Nisan fırsatı

Volkswagen Binek Araç’ta avantajlar Nisan ayı boyunca devam ediyor

Volkswagen Binek Araç’ın avantajlı fiyat uygulamaları tüm modellerde Nisan ayı sonuna kadar devam ediyor.

Euro ile satışını gerçekleştirdiği modellerinde sabit kur avantajı uygulayan VW Binek Araç, Nisan ayı sonuna kadar Polo’ya çok özel fırsatlar sunuyor.

Uygulamadaki avantajlardan ilki Euro ile satışı gerçekleşen modeller için; Volkswagen Binek Araç sabit kur uygulamasıyla, Tiguan ve Scirocco modelleri için 1 Euro’yu 2.50.TL, Touareg, Beetle ve CC modelleri için ise 1 Euro’yu 2.60.TL olarak sabitliyor.

Volkswagen Binek Araç diğer modellerinde ise, modele göre yüzde 1 ile yüzde 5 arasında değişen avantajlar sunuyor. Volkswagen Türkiye Facebook sayfası veya binekarac.vw.com.tr adresinde bulunan kampanya alanında, indirim avantajından yararlanmak istediği Volkswagen modelini seçen kullanıcılar, özel kampanya kodunu oluşturuyor ve indirim kazanıyor.

Polo’da Nisan fırsatı

Volkswagen Binek Araç’ın Nisan ayı kampanyasında Polo modelinde motor ve donanım şeçeneğine bağlı olarak yüzde 7’ye varan fiyat avantajı sunuluyor.

Tags: , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑