Kampanyalar

Published on Temmuz 15th, 2016 | tarafından OtoGüncel

Miles&Smiles Kredi Kartı Sahiplerine MTV Ödemesinde 3 Taksit Avantajı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Motorlu taşıt sahiplerinin her yıl ödemek zorunda oldukları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesinin son günleri yaklaştı. Ocak ve Temmuz ayında iki eşit taksitle ödenen verginin ilk taksiti Ocak ayında ödenmişti. İkinci taksitini ise araç sahiplerinin 31 Temmuz’a kadar ödemesi gerekiyor.

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den ve anlaşmalı bankalardan MTV borcunuzu kolayca ödeyebilirsiniz. MTV ödemesini isterseniz nakit olarak, isterseniz kredi kartıyla yapabiliyorsunuz. Bazı bankaların araç sahiplerine sunduğu MTV kampanyaları da olabiliyor. Bu kampanyalar sayesinde borcunuzu taksitlendirerek ödeyebilmeniz söz konusu. Böylelikle hem bütçenizi yormuyorsunuz hem de çok daha uzun vadede borcunuzu ödemeniz mümkün oluyor. Özellikle günlük masraflara ilave olarak yaz aylarında tatil masraflarının da arttığı düşünülürse, MTV ödemesi için sunulan kampanyaların sürelerini geçirmemekte bütçeniz açısından fayda var.

MTV ödemesini bütçesini yormadan hem de 3 taksitle ödemek isteyenlere Garanti Bankası harika bir fırsat sunuyor. Bu avantajlı fırsattan faydalanmak ve Garanti Bankası’nın resmi uçuş kartı Miles&Smiles ile gib.gov.tr, Garanti İnternet / Garanti Cep, BonusFlaş, garanti.com.tr ‘den ödemenizi 3 taksit ile yapabilirsiniz. Garanti bankası kredi kartları ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde Samsung’da %25 indirim sunulacak. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için MTV Taksit

BonusFlaş ile ödeme yapabilmek için uygulamanın en güncel versiyonunu App Store ve ya GooglePlay Store’dan indirmeniz gerekiyor. garanti.com.tr/bonusflas BonusFlaş üzerinden, Ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme adımından plaka bilgisini girerek, seçeceğiniz kart ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr ‘den GarantiPay ile de ödenmesi durumunda 3 taksit fırsatı sunulmakta. GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da “Ödemeler” bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilebilir. GarantiPay ile ilgili detaylar ve ödeme akışına ulaşmak için: https://eticaret.garanti.com.tr/GarantiPay.aspx

Aracınızın vergisini zamanında yatırmadığınızda  ve ödemeyi geciktirmeniz halinde borcunuza her ay için aylık gecikme faizi eklenir. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için MTV ödemenizin ikinci taksitini borç sorgulamanızı yaptıktan sonra Temmuz sonuna kadar yapmayı ihmal etmeyin.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: ,Yazar Hakkında

OtoGüncel haber Editörü


Üste Git ↑