Kampanyalar

Published on Ekim 23rd, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Kış lastikleriniz HSBC Advantage’dan…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

HSBC Advantage üyesi Bridgestone, Lassa ve Lastiğim bayilerinden yapılacak taksitli alışverişlerde + 8 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı sunuyor.

HSBC Advantage, 18 Ekim – 15 Ocak arasında düzenlediği kampanya ile Advantage üyesi Bridgestone, Lassa ve Lastiğim bayilerinden yapılacak taksitli alışverişlerde + 8 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş olarak en fazla 12 ay olarak belirlenirken, ödemelerde yapılacak 2 aylık erteleme de 2 ekstre dönemi erteleme olarak uygulanacak. HSBC Advantage’ın kampanyasından yararlanmak için pos üzerinde bulunan kampanya menüsünden seçilmesi gerekmektedir.

Daha fazla bilgi için: Zozan Avcı +90 (212) 339 8325, zozan.avci@ ogilvy.com

Aslı Arbel +90 (212) 376 4365, asliarbel@hsbc.com.tr

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑