Kampanyalar

Published on Şubat 27th, 2013 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Her bakımdan büyük avantaj!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bir BMW Service Inclusive paketi sayesinde, BMW’nizin ilgili süre/kilometre sınırları içerisindeki bakımı ve onarımı, dünyanın dört bir yanında bu sisteme tâbi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır. Böylelikle BMW’niz BMW Yetkili Servisi’nin ve orijinal parçalarının mükemmel kalitesinden hiçbir zaman mahrum kalmaz .

Aşağıdaki işlemler Service Inclusive Ultimate kapsamındadır:

– Motor yağı değişimi (yağ filtresi dahil)
– Periyodik bakım kapsamında hava filtresi, yakıt filtresi, mikrofiltre, buji değişimi
– Fren hidroliği servisi
– Araç kontrol servisi
– Ön – arka fren balataları değişimi
– Ön – arka fren diskleri değişimi
– Debriyaj seti değişimi (aşınması durumunda)
– Silecek lastikleri değişimi (Motor yağı servisi sırasında aşınması durumunda)
– Yasal garanti süresinin bitiminden sonra satın alınan paketin geçerlilik süresinin sonuna kadar ilgili araç için, söz konusu paket kapsamındaki ücretsiz onarım hakkı devam eder.

Service Inclusive Ultimate seçenekleri:
3 yıl / 60.000 km.
3 yıl / 80.000 km.
4 yıl / 80.000 km.
4 yıl / 100.000 km.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Tags: , , , , , , , , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑