Fiat’tan 9 bin 500 TL’ye Varan Avantajlarla Benzinli..."/> Fiat'tan Türkiye'nin en çok tercih edilen otomobili Fiat Linea'da yılın fırsatı! - OtoGüncel Oto Haber Sitesi

Kampanyalar

Published on Aralık 23rd, 2012 | tarafından Dr. Abdullah DEMİR

0

Fiat’tan Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili Fiat Linea’da yılın fırsatı!

Fiat’tan 9 bin 500 TL’ye Varan Avantajlarla Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea Sahibi Olma İmkanı!

Fiat, 2012 yılı içinde ulaştığı 29 bin adetten fazla satış rakamıyla “Türkiye’nin en çok tercih ettiği otomobil modeli” unvanını kazanan Fiat Linea için yılın en avantajlı ve en kapsamlı kampanyasına imza atıyor.

31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, 1. 4 litre 77 HP benzinli ve 1.3 litre 95 HP dizel motorlu Fiat Linea versiyonlarının fiyatları birbirlerine eşitlenirken, nakit alımlarda 9 bin 500 TL’yi bulan indirim avantajlarıyla “Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Linea” fırsatı sunuluyor. Fiat Linea Classic 1.3 Multijet 33 bin 490 TL; Yeni Fiat Linea 1.3 Multijet ise 35 bin 950 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

Kredili alımlarda ise Fiat Finans aracılığıyla 20 bin TL’ye kadar 30 ay vadeli ve % 0 faizli benzersiz ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Bu kredi imkanından yararlanan Fiat müşterileri, ayda 667 TL’ye Fiat Linea sahibi olabiliyor.

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat, bu yılın ilk 11 ayında ulaştığı 29 bin adedi aşan satış başarısıyla “Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili” unvanına sahip olan Fiat Linea model ailesi için yılın en avantajlı kampanyasına imza atıyor.

31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacak kapsamlı kampanya kapsamında, Tofaş’ın uluslararası ödüllü Bursa’daki fabrikasında dünya standartlarında üretilen Fiat Linea modellerinde benzinli ve dizel motorlu versiyonlarının fiyatları eşitlenirken, 9 bin 500 TL’ye varan avantajlar sunuluyor. Actual, Active Plus ve Via donanımlı Fiat Linea Classic’in 1.3 litre 95 HP’lik Multijet motorlu versiyonlarını 1.4 litre benzinli Fiat Linea fiyatına satın alma imkanı sunuluyor. Bununla birlikte Pop ve Easy donanımlı Yeni Fiat Linea’nın 1.3 litre 95 HP’lik versiyonlarına da yine 1.4 litre benzinli Yeni Fiat Linea fiyatına sahip olabilme kolaylığı sağlanıyor.

Aynı kampanya kapsamında Koç Fiat Kredi çatısı altında yer alan Fiat Finans aracılığıyla ise 20 bin TL’ye kadar 30 ay vadeli ve % 0 faizlibenzersiz kredili satın alma kolaylıkları da sağlanıyor. Bu kredi imkanından yararlanan Fiat müşterileri, ayda 667 TL’ye Fiat Linea sahibi olabiliyor.

 

Tags: , ,Yazar Hakkında

1973 yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve liseyi Trabzon’da tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümünü kazandı. 1996 yılında Otomotiv Öğretmeni olarak mezun oldu. 1996-1999 yılları arasında “Toplu Taşım Araçlarında Otomatik Vites Kutusu Uygulaması ve İşletme Maliyetlerine Etkisi” konulu tez çalışmasıyla yüksek lisansını tamamladı. 1997-2000 yılları arasında Marmara Üniversitesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde “Fren Disklerine Uygulanan Kaplamaların Frenleme Performansına Etkisinin Deneysel İncelenmesi” konulu tezi vererek doktor unvanını aldı. Demir, İSPARK AŞ’de sırasıyla, Teknik İşler Şefi, İşletmeler Müdürü, Etüt Plan ve Proje Müdürü, Etüt ve Planlama Müdürü olarak çalıştı. 17.11.2011 tarihinde Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyeliğine başladı. Başta otomotiv olmak üzere, güç aktarma organları, alternatif yakıtlar, ulaşım ve otopark yönetimi alanlarında ulusal ve uluslararası dergilerde, kongre ve sempozyumlarda yayımlanmış 30 makale çalışması bulunmaktadır. Ayrıca “Otopark Uygulamalarında Teknoloji, Çevre ve Emniyet Faktörleri”, 52 bin kelimelik “Otomotiv ve Temel Teknik Bilimler Sözlüğü”, 2500 kelimelik “Otopark Endüstrisi Sözlüğü”, 11 bin kelimelik “Sistem Sistem Otomotiv Teknik Terimler ve Terminolojiler Sözlüğü” gibi yayımları da bulunmaktadır. Haftalık Otohaber dergisinde yaklaşık 4 yıl süre ile teknik danışmanlık ve okur soruları editörlüğü, www.otomotivbilgi.com web sitesinde yayımlanmış 43 haftalık yazısı, www.otoguncel.com ve www.nenedir.net web sitelerinin editörlüklerini yürütmektedir. Aynı zamanda Wushu spor dalında hem Uluslararası Hakem hem de Merkez Hakem Kurulu Üyesi’dir. Uluslararası Wushu Sanda Hakemlik Kuralları Tercümesi gibi yayımları olan Demir, İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Üste Git ↑